Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#436876
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#437465 Ο καμμένος στο βουνό, σε 2 σημεία αντιγράφει τον Vatanen, βάζει το χέρι στον ήλιο και αργότερα χτυπάει το εμπρός μέρος σε ανάχωμα όπως το Peugeot σε εκείνη την θρυλική ανάβαση.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... g6L_7qLIEQ
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#437808 Φάση έχουν τα βιντεάκια του, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, μόλις ξεκίνησα να το βλέπω, ήχησε στα αυτιά μου η μουσικούλα από το κλασσικό βιντεάκι με την ανάβαση του Vatanen (νομίζω ήταν αυτό που έπαιζε και στο "από την θέση του οδηγού" με τον Σταθάκη).

Μετά το βίντεο με τον Βάτανεν, ο Block μου έδινε την εντύπωση ότι πήγαινε σαν σταματημένος.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#437815
Giuseppe Busso έγραψε:^^
Νομίζω το πιο επικίνδυνο βίντεο που έχει γυρίσει. :lipsealed:


Μπά δεν νομίζω, αν δείς με προσοχή στα σημεία που φαίνεται επικίνδυνο υπάρχει κάμερα από έξω για κοντινό πλάνο, που σημαίνει ότι τα σημεία αυτά έχουν προβαριστεί από πρίν για να έχουν σασπένς.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#437834
Giuseppe Busso έγραψε:^^
Νομίζω το πιο επικίνδυνο βίντεο που έχει γυρίσει. :lipsealed:


δεν είναι επικινδυνο γιατι είναι προβαρισμενο οσες φορες χρειαστεί,μεχρι να βγει όπως πρεπει.
Επικινδυνο ηταν η συμμετοχη του στο wrc οπου ειχε τις απίστευτες στουκες/τουμπες σε κάθε αγωνα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#437874 Βαλτε τερμα το βολιουμ,ή καλυτερα ακουστικα.Ακουστε τα κατεβάσματα στο 1,10 και στο 1,42 καθως και το ατελειωτο στροφαρισμα στην ευθεια. :omg: :s_omg :omg: :s_omg :omg:

Τζονι Χέρμπερτ σε Λε Μαν με μαζντα 787Β


https://twitter.com/twitter/statuses/905111437768626178

edit εδώ ολο το βιντεο

Άβαταρ μέλους
By axel12p
#437878
dimviii έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:^^
Νομίζω το πιο επικίνδυνο βίντεο που έχει γυρίσει. :lipsealed:


δεν είναι επικινδυνο γιατι είναι προβαρισμενο οσες φορες χρειαστεί,μεχρι να βγει όπως πρεπει.
Επικινδυνο ηταν η συμμετοχη του στο wrc οπου ειχε τις απίστευτες στουκες/τουμπες σε κάθε αγωνα.


Λογικά αυτό που βλέπουμε δεν είναι ένα ανέβασμα με την μία, αλλά μοντάζ από διάφορα ανεβάσματα/ πρόβες μέχρι να βγει το τελικό. Έτσι και αλλιώς φαίνονται και οι ροδιές στον δρόμο από τις προηγούμενες πρόβες/περάσματα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#437882
axel12p έγραψε:
dimviii έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:^^
Νομίζω το πιο επικίνδυνο βίντεο που έχει γυρίσει. :lipsealed:


δεν είναι επικινδυνο γιατι είναι προβαρισμενο οσες φορες χρειαστεί,μεχρι να βγει όπως πρεπει.
Επικινδυνο ηταν η συμμετοχη του στο wrc οπου ειχε τις απίστευτες στουκες/τουμπες σε κάθε αγωνα.


Λογικά αυτό που βλέπουμε δεν είναι ένα ανέβασμα με την μία, αλλά μοντάζ από διάφορα ανεβάσματα/ πρόβες μέχρι να βγει το τελικό. Έτσι και αλλιώς φαίνονται και οι ροδιές στον δρόμο από τις προηγούμενες πρόβες/περάσματα.


γαμησε τον,ακου εδώ στο 2,29 που χανει αλλαγη στη πριονοκορδελα πως ακούγεται. Ρευση...(σε ολη τη διαρκεια του βιδεο δλδ )

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#437891 αφιερωμενο στον ΝτιμΣαμπα
επαθα ροτοριαση.

Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#437990 ^^^
...εμενα απο βανκελ μοτορια μου εχει μεινει ο ηχος του Feed - Fujita που πηγαινε διχως αυριο στην γνωστη σφιχτη διαδρομη ο σχιστοματης Μικυ Μαους... :lol: Αυτο και αλλο ενα της Αmemiya, μαλλον τα καλυτερα βελτιωμενα RX-7 που ειχαν περασει απο το Best Motoring.

:metalo:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#438048
21 quadra έγραψε: τι V-tec και κουραφέξαλα


όταν το λέω ότι πρέπει να πεταχτούν όλες οι ΜΕΚ, κάποιοι γελάνε

ΓΕΛΑΝΕ

^^^