Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#409918

7:16:04 !!
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#410198
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#410249 Τόνους διασκέδασης για όλους χωρίς 5 διαφορικά, φρένα ταψιά με 5 φορές περισσότερα έμβολα από του κινητήρα και χωρίς 12 σταύλους από άλογα με χερά οδηγό με 5 πρωταθλήματα,και κυρίως χωρίς τις δήθεν πασίγνωστες Ελληκικούρες που όλοι γνωρίζουμε από τους αστεράτους οδηγούς μαςτου στύλα εγώ είμαι και κανείς άλλος ( όχι όλους ) μόνο τρελό κέφι, απολαύστε.

https://www.youtube.com/watch?v=YdBuwzR ... e=youtu.be
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#410274
axel12p έγραψε:Σαν χλοοκοπτικό ακούγεται :lol:


σανιδι το γκαζι παντου,ακομα και όταν ηταν με γωνιες 70-80 μοιρες δεν αφηνε για κανενα λογο :metalo: :metalo:
οντως μπορεις να το ευχαριστηθείς με οτιδήποτε.Απειρες φορες με νοικιαρικα σε ερημες διαδρομες ανα την Ελλαδα εχω ευχαριστηθεί οδηγηση.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#410312
dimviii έγραψε:
axel12p έγραψε:Σαν χλοοκοπτικό ακούγεται :lol:


σανιδι το γκαζι παντου,ακομα και όταν ηταν με γωνιες 70-80 μοιρες δεν αφηνε για κανενα λογο :metalo: :metalo:
οντως μπορεις να το ευχαριστηθείς με οτιδήποτε.Απειρες φορες με νοικιαρικα σε ερημες διαδρομες ανα την Ελλαδα εχω ευχαριστηθεί οδηγηση.

Ειτε το πατας ειτε οχι, με τετοιο μοτερακι, το ιδιο πραγμα ειναι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#410390
Νίκος Παππάς έγραψε:

7:16:04 !!


Πίσω από το τιμόνι έχει paddles;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410393
panos2171 έγραψε:Πίσω από το τιμόνι έχει paddles;


Αν είναι το ίδιο σύστημα με την Corvette (που μάλλον είναι), τα paddles είναι παρμένα από την αυτόματη έκδοση και στην χειροκίνητη έκδοση ενεργοποιούν και απενεργοποιούν το rev matching (αυτόματο μυτοτάκουνο) απλά. Βλακεία να έχεις 2 paddles που κάνουν κάτι τόσο ασήμαντο και που θα μπορούσε να μπει απλά σε ένα κουμπάκι στο ταμπλώ, αλλά μάλλον ήταν φτηνότερο παρά να βάλουν νέο κουμπί. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By drdino
#410398 Ίσως είναι όπως και στις Corvette, όπου τα paddles είναι για το on/off του rev matching.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#410419
21 quadra έγραψε:Τόνους διασκέδασης για όλους χωρίς 5 διαφορικά, φρένα ταψιά με 5 φορές περισσότερα έμβολα από του κινητήρα και χωρίς 12 σταύλους από άλογα με χερά οδηγό με 5 πρωταθλήματα,και κυρίως χωρίς τις δήθεν πασίγνωστες Ελληκικούρες που όλοι γνωρίζουμε από τους αστεράτους οδηγούς μαςτου στύλα εγώ είμαι και κανείς άλλος ( όχι όλους ) μόνο τρελό κέφι, απολαύστε.

https://www.youtube.com/watch?v=YdBuwzR ... e=youtu.be



:metalo: :metalo: :metalo:

Το έχω ξαναδεί κάπου παλιότερα το βίντεο. Ο τύπος είναι απλά τελείως βλαμένος! :metalo: :metalo: Γουστάβρω πάρα πολύ!!! :metalo: :metalo: τέρμα το γκάζι παντού και πάντα και κάθε στροφή με το πλάι και όσο πάει!! :metalo: :metalo:

Και με το συγκεκριμένο αμάξι με τόσο κοντό μεταξόνιο και το μοτέρ πίσω (2κύλινδρο δεν είναι;;; :lol: ), δεν είναι και τόσο εύκολος ο έλεγχος... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#410511
Άβαταρ μέλους
By markvag
#410516 Ισχύει και για τα leasing αυτό... :innocent: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#410539
panos2171 έγραψε:

Μόλις συνειδητοποίησα ότι έχω βρεθεί δύο φορές στην Κρήτη με νοικιασμένα με μικτή και μηδενική απαλλαγή (απαραιτητη προϋποθέση) και έναν αξιοπρεπή χωματόδρομο δεν βρήκα