Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#549745 Σήμερα ήμουν τυχερός στην έκθεση αυτοκινήτου, έβαλαν μπροστά το θηρίο

https://youtu.be/1I0IMRpFwmc
Άβαταρ μέλους
By DAP
#551273 Οσο το εστεινε τον νομισα για μονηρη ατομο που τα φτιαχνει ολα αυτα για τη προσωπικη του και μονο ευχαριστηση αλλα οταν στο τελος φανερωθηκε παιδικη και γυναικεια παρουσια τοτε ειδα ποσο λαθος ειχα κανει.....
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#554501

Σαν πολύ κοντά να είναι το ντουβαράκι σε αυτή την πίστα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#554814 :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:




:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:






Εικόνα

:superman:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#556583 εχω κλαψει στο γελιο,και με την ξανθια,αλλα και με το γελιο του τυπου. :lol: :lol: :lol:

https://www.zougla.gr/automoto/paraxena ... aftokinito
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#556585 Και εγώ αυτό μπήκα να βάλω! Έχουν να δουν πολλά τα μάτια μας στο μέλλον με τα ηλεκτρικά :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#557243
:metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#557434

Και το τελευταίο GYMKHANA TEN
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#558221 Από το 0:40 και μετά.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#558716

Το βίντεο του Ξενοφώντα "παίζει" στο seleo.gr χωρίς να αναφέρεται πουθενά ο Ξενοφώντας, απλά γράφει ότι είναι "βίντεο αναγνώστη". Το ποστάρω, γιατί δεν γνωρίζω αν ο Ξενοφώντας έχει ενημερωθεί.

https://seleo.gr/voreia-ellada/xalkidiki/288991-epikindynh-apostolh-h-odhghsh-se-dromo-ths-chalkidikhs-binteo-anagnwsth

Θηρίο το Panda πάντως! :thumbsup:

ΥΓ. Η φάση είναι πως διαβάζω ότι η Μουδανίων είναι κλειστή για αποχιονισμό και πως η Θεσσαλονίκης - Πολυγύρου είναι και αυτή κλειστή επειδή οι οδηγοί βρέθηκαν "απροετοίμαστοι" και έκλεισε ο δρόμος και σκέφτομαι "πως θα επιστρέψει ο Jim από Μουδανιά";

Και μετά βλέπω ότι για άλλη μια φορά έχει πάρει τα βουνά! :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#558733 Θα μπορουσα να ημουν πρωτοσελιδο διασωσης βεβαια, #natalemeafta. Στο γνωστο σημειο που ξερω οτι εχει τροχαυλακωσεις και μαζευει λασπουρα παρα το χιονι "με οδηγησε" μεσα απο αυτα, χτυπησε (βρηκε κατω καλυτερα) η ποδια η μεταλλικη εκοψε τη φορα κ με αφησε ακινητοποιημενο για κανα 10λεπτο. Βγηκα με τη βοηθεια του λαστιχου που εχω (ενα 1 επι 2 που εχω μαζι για προστασια απο χαλαζι) που το εβαλα να το μασησει κ βγηκε.

Ειχα και κανα 2 τυχερα. Μαζεψα 2 γιαγιαδες στον πολυγυρο που περπατουσαν στο κρυο, με το ζορι δε γλιστρουσε η μια κ εμεναν κ στην αλλη ακρη. Μετα στο κατεβασμα βοηθησα εναν τυχερο να βγαλει τις αλυσιδες γιατι ειχε χτυπημενο χερι κ δε μπορουσε να βαλει το χερι στο θολο.

Πιο πολυ φοβαμαι στο δρομο τους χωρις αυριο που δε ξερεις πως ποτε και αν θα φρεναρουν στριψουν κτλ.

Αυριο παλι μετα τη δουλεια θα περασω μια βολτα σουρουπο, yolo, μπλε ωρα, odlo και salomon κτλ κτλ.

Ρε που εμπλεξα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#558738 Μου άρεσε η οργάνωση με το λάστιχο για το χαλάζι! :thumbsup:
Δεν παίρνεις από τα μαγαζί μερικά μεγάλα tire ups για καμιά ώρα ανάγκης;

Σήμερα το χιόνι ήταν φρέσκο, έχε το νου σου αύριο το σούρουπο που λες, μην τα έχει παγώσει όλα!
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#558739 Ξερω. Σημερα ηταν ντεμι παγωμενο κατω το της ασφαλτου, αλλα ειχε πολυ αφρατο χιονι πανω. Αυριο σολο ασφαλτο. Δε μπαινω χωμα, αντε για 5 10 φωτο.