Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#700621
Giuseppe Busso έγραψε:
ΥΓ: Ντίμη σε ράβει αυτό ε; :lipsealed:


αυτα θα τα δουμε στη πραξη.
Αστον να το μαθει πρωτα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#700623 Μπούσε, σε ευχαριστώ πολύ! Κι ο γείτονάς μου, ακριβώς διπλανό σπίτι, αγόρασε το 3 Performance. Παρέλαβε πριν 10-15 μέρες. Μου έχει υποσχεθεί βόλτα. Ο Γεωργιάδης οδηγά το Long Range. To Performance είναι σημαντικά πιο γρήγορο και πιο σκληρά στημένο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#700629
alexandros.K έγραψε:
dimviii έγραψε:ιδιο χρωμα το πηρε και ο φιλος μου.Παρελαβε πριν 10 μερες.
Του αρεσει.

Ο Φωτης;


yeap
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#700630 Και τον έχεις ακόμη φίλο; :lol:

Και για να είμαι ον τοπικ, έχω να αγοράσω περιοδικό αυτοκινήτου καμιά δεκαριά χρόνια. Και μισό ευρώ να είχαν,δε νομίζω να ξαναγόραζα πλέον
Άβαταρ μέλους
By Marios
#700768
224v έγραψε:Οι 4Τ θα κυκλοφορούν με το βημαγκαζινο Κυριακές. Για πόσο ακόμα όμως???

< Note >


Με την Καθημερινή.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#700834
Dimsabas έγραψε:Μήπως ξέρεις προς τα πού οδεύει; Κι αν βαράνε διάλυση;


Πήγε ήδη στο gocar, αλλά σε άλλον ρόλο, στο εμπορικό τμήμα.
Τώρα αν το Drive θα βαρέσει διάλυση... το μέλλον κανείς δεν το ξέρει. Νομίζω όμως ότι όσο τα περιοδικά είναι μαζί με μεγάλες εφημερίδες, είναι ασφαλή.


Σχετικά με το αν έχουν ρόλο το περιοδικά ο λόγος. Για μένα έχουν, γιατί ψηφίζεις με τα λεφτά σου (έστω και αυτά τα €5) τους δημοσιογράφους που εμπιστεύεσαι. Ως αντάλλαγμα περιμένεις αμεροληψία και τεχνικές γνώσεις. Ακόμα και τα σοβαρά συγκριτικά στο youtube τα κάνουν δημοσιογράφοι των περιοδικών, εκτός αν αρέσκεστε σε τίποτα Schmee και τον άλλον τον τυχάρπαστο Doug something... :dizzy: Την αντικειμενικότητα την κρίνει ο αναγνώστης και επιλέγει το έντυπο που του ταιριάζει.

ΥΓ: Οι 4Τ, όπως και το Drive, θα κυκλοφορούν και αυτόνομα λίγες μέρες μετά την κυκλοφορία τους με τις αντίστοιχες εφημερίδες. Προσωπικά αγοράζω το Drive πάντα σκέτο, για ένδειξη συμπαράστασης. Το αυτό θα πράττω και με τους 4Τ.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#700886
Marios έγραψε:
224v έγραψε:Οι 4Τ θα κυκλοφορούν με το βημαγκαζινο Κυριακές. Για πόσο ακόμα όμως???

< Note >


Με την Καθημερινή.
Α!!! Ευχαριστώ θα την παίρνω όταν το έχει.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#700904 Όταν παραγγείλεις από το ekioskys, σου φέρνουν δώρο το Πρώτο Θέμα, με παραγγελία πάνω από 5 ευρώ. Αν παραγγείλετε αύριο, το Πρώτο Θέμα έχει και το Car μαζί.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#700909
REALZEUS έγραψε:ΥΓ: Οι 4Τ, όπως και το Drive, θα κυκλοφορούν και αυτόνομα λίγες μέρες μετά την κυκλοφορία τους με τις αντίστοιχες εφημερίδες. Προσωπικά αγοράζω το Drive πάντα σκέτο, για ένδειξη συμπαράστασης. Το αυτό θα πράττω και με τους 4Τ.


Aαααααα μπραβο σου ρε παλιοσειρα...... :lol: :lol:

Εγω ομως για σιγουρια θα παρω και την Κ τη Κυριακη..........
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#700982
DAP έγραψε:
REALZEUS έγραψε:ΥΓ: Οι 4Τ, όπως και το Drive, θα κυκλοφορούν και αυτόνομα λίγες μέρες μετά την κυκλοφορία τους με τις αντίστοιχες εφημερίδες. Προσωπικά αγοράζω το Drive πάντα σκέτο, για ένδειξη συμπαράστασης. Το αυτό θα πράττω και με τους 4Τ.


Aαααααα μπραβο σου ρε παλιοσειρα...... :lol: :lol:

Εγω ομως για σιγουρια θα παρω και την Κ τη Κυριακη..........



Τα σέβη μου "πατέρα"! :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By DAP
#701050 Με τι τσιμπλα ακομη στο ματι,που λεει ο λογος,πηγα και πηρα την Καθημερινη την οποια ουτε ξερω που την εβαλα μιας και η πρωτη κινηση ηταν να παρω στα χερια τους 4 Τροχους Νο 95......
Μια επιπολαια συγκριση με το τευχος του Μαρτιου εδειξε αυξηση σελιδων,180 με 164 το παλιο και αυξηση μεγεθους κατα ενα ποντο στο φαρδος αλλα και στο υψος.....
Με ενα απλο ξεφυλλισμα ειχα την αισθηση του διαφορετικου αλλα και ομοιου ταυτοχρονα.....
Με χαροποιησε και αυτο λογω πρεσβυωπιας οτι τα πλειστα κειμενα ειναι σε λευκη σελιδα και οχι στην ακρη καποιας φωτογραφιας .Νομιζω οτι γινομαι κατανοητος...... : :innocent:
Επισης δεν βρηκα τον ΑΝΤΙΛΟΓΟ του Κασδαγλη.Ισως να ειναι προσωρινη η απουσια αυτη......
Αυτα μεχρι τωρα μιας και θα αρχισει το κανονικο διαβασμα .........
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#701191
REALZEUS έγραψε:ΥΓ: Οι 4Τ, όπως και το Drive, θα κυκλοφορούν και αυτόνομα λίγες μέρες μετά την κυκλοφορία τους με τις αντίστοιχες εφημερίδες. Προσωπικά αγοράζω το Drive πάντα σκέτο, για ένδειξη συμπαράστασης. Το αυτό θα πράττω και με τους 4Τ.


+1
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#735420 Ποιος να είναι άραγε αυτός ο ιστότοπος... :whistlink:
Η αλήθεια είναι πως το έχουν ξεφτιλίσει πλέον :thumbsdown:
Ανακοίνωση σχετικά με διάφορα δημοσιεύματα στον Τύπο για τα μοντέλα BMW X1, X2, M3, M4, i3, iX3, τα ηλεκτρικά μοντέλα BMW και το MINI Countryman.

Πρόσφατα, περιήλθαν σε γνώση μας διάφορα δημοσιεύματα, τα οποία παρατίθενται κατωτέρω και τα οποία δημοσιεύθηκαν σε συγκεκριμένο ελληνικό ιστότοπο για αυτοκίνητα και αναδημοσιεύτηκαν στην ενημερωτική ιστοσελίδα του ιδίου δημοσιογραφικού ομίλου ειδήσεων. Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους πελάτες, συνεργάτες και λοιπούς ενδιαφερόμενους για την εταιρεία μας, για τη στέρεα πεποίθησή μας ότι τα δημοσιεύματα αυτά είναι ανακριβή, αβάσιμα και παραπλανητικά.

https://bit.ly/3F286Ag