Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#500387 Μαστορα μπραβο και παλι μπραβο σου.
Δεν θελω να στο κλεψω αλλα σε παρακαλω αν θελεις ανεβασε το και στο "Σαν σημερα".....
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#506278 Επιπλέον, μέσω του “custom mode” μπορείς να διαφοροποιήσεις την απόκριση του κινητήρα και τον ήχο του, τη σκληρότητα της ανάρτησης, την εμπλοκή του διαφορικού, την αμεσότητα του συστήματος διεύθυνσης, το σύστημα ευστάθειας τριών σταδίων, αλλά και να ενεργοποιήσεις το “rev match”. Το σύστημα δηλαδή, που διατηρεί ψηλά τις στροφές του κινητήρα, με αποτέλεσμα να μην κινδυνεύεις να μείνεις εκτός ωφέλιμης περιοχής ισχύος του κινητήρα στην είσοδο της στροφής.

http://www.4troxoi.gr/odigoyme/paroysia ... sta-megara


Γνώστης!!! :svivhaha: :tomato: :vava:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#506280 πηγαν Μεγαρα και χρονο δεν μετρησαν? :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#506281 Πως να μετρήσουν, αν περιμένουν από το αυτόματο μυτοτάκουνο στα κατεβάσματα, να μείνουν εντός ωφέλιμου φάσματος; :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#506282 αν και εδω που τα λεμε,οταν ακους τετοια μαργαριταρια,αντε να δωσεις βαση στο χρονο που θα γραψουν.
Ειναι που οπως ελεγε μια ψυχη ''ειναι η δουλεια τους,εχουν οδηγησει απο τσικουεντσεντο μεχρι φερραρι'' απειροι γυροι σε πιστες κλπ :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By g8777
#506283 Αυτή την ταφόπλακα της αυτοκίνησης, τον όρο "πραγματικό οδηγό" εννοώ, ακόμα την χρησιμοποιούν βλέπω.. Κομμάτι του σύγχρονου ελληνικού πολιτισμού. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#506384 Ήταν παρουσίαση νέου μοντέλου, δικαιολογημένα δε μέτρησαν χρόνο. Το άλλο βέβαια είναι αδικαιολόγητο. Και δε μιλάμε για άσχετο συντάκτη.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#506409
g8777 έγραψε:Έχω άλλα 5 Δια μου :s_airkiss


5 Polo;;; :omg:

Ποιος έχει 5 Polo;;; :omg: :help:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#506412 Έχω ένα από κάθε σχολή λεμαι. Ιαπωνικό γερμανικό γαλλικό αμερικανικό και ένα ιταλικό για να ακουμπάω τον εσπρεσσο μου.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#506418
g8777 έγραψε:Έχω ένα από κάθε σχολή λεμαι. Ιαπωνικό γερμανικό γαλλικό αμερικανικό και ένα ιταλικό για να ακουμπάω τον εσπρεσσο μου.


Να πάρεις και ένα Κορεάτικο, είναι σήμερα η πιο δυνατά ανερχόμενη σχολή. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#506421 αν γραφαν χρονους θα εφευγε και η ασφαλτο απο τα μεγαρα....

αν τους δειτε εν δραση θα καταλαβετε...

Αν παρουν κανα καλο δωρακι στην παρουσιαση θα γραψουν τα καλυτερα...