Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#859993 Οταν ομως το λαηκω πεδι ο Συγγελιδης εδινε το Pluriel 8990 (με το κλειδι στον πατο) στον Μαρκοβαγκο----> ο μαη γκουντενεςς, ιμπαρασμεντ, σοου κιτς, ε τζοουκ.

Τωρα που το στελνει το DHgate απο αποθηκη στην Πολωνια-----> σοου λακη, πηρα 3 να δωρισω στις γιορτες ανιψιων, εξελεντ μπαργκεν, βουφουμού.


ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#859994 Το μόνο που λείπει είναι οργισμένα ποστ κόντρας σε φόρουμζ τεζλάκηδες - bydάκηδες.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#859995 Λυπάμαι που το λέω αλλά 1000 φορές καλύτερα Shitroen με την μπαγκέτα (στον πάτο)

Εικόνα

+

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#860019
Chris έγραψε:
Scotch έγραψε: δίνοντας τη δυνατότητα διαμόρφωσης των μοντέλων


Να εχει επιλογη debadged μονο :s_biggrin
Καποτε ήταν η Τουότα, τώρα θα είναι το μπουγιουρντι
Άβαταρ μέλους
By bill33
#860516 Το μέλλον

:shifty: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#860529
bill33 έγραψε:Το μέλλον

:shifty: :lol: :lol:
:lol: εκεί που πετάγονται όλες έξω...
καλό...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#860828 Δεν έχω ιδέα. Αυτά είναι τα μισά από τη σημερινή σύναξη... καμία 50αρια στο σύνολο. Αύριο θα φτάσουμε τα 80 EVs... αν παρατηρήσετε πτώσεις τάσης οι Γιαννιωτες... εμείς θα είμαστε με συχνοουρία!!!!

.
Άβαταρ μέλους
By skous
#860833 Εχετε ειδοποιήσει ΔΕΔΗΕ να βάλει μπρος λιγνίτες;

Πάντως αυτές οι συναντήσεις θα εχουν και συνέχεια στα ΣΕΑ για κατουρήματα και ωρες αναμονης για φόρτιση :)


< >
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#860837
skous έγραψε:Εχετε ειδοποιήσει ΔΕΔΗΕ να βάλει μπρος λιγνίτες;

Πάντως αυτές οι συναντήσεις θα εχουν και συνέχεια στα ΣΕΑ για κατουρήματα και ωρες αναμονης για φόρτιση :)


< >
Είμαι σίγουρος έχει εκπονηθεί πλάνο με νούμερα προτεραιότητας και ώρες αναχώρησης από την συνάντηση για να αποφευχθούν άσκοπες αναμονές στα ΣΕΑ
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#860841
BARHonda έγραψε:
skous έγραψε:Εχετε ειδοποιήσει ΔΕΔΗΕ να βάλει μπρος λιγνίτες;

Πάντως αυτές οι συναντήσεις θα εχουν και συνέχεια στα ΣΕΑ για κατουρήματα και ωρες αναμονης για φόρτιση :)


< >
Είμαι σίγουρος έχει εκπονηθεί πλάνο με νούμερα προτεραιότητας και ώρες αναχώρησης από την συνάντηση για να αποφευχθούν άσκοπες αναμονές στα ΣΕΑ


Ειμαι σιγουρος οτι θα ποσταρει ο Τζι κανενα βιντεακι απο τα Γιαννενα, που θα τους δειχνει να παιζουνε μπουνιες για τη φορτιση :lol:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#860842
George_Prix έγραψε:
BARHonda έγραψε:
skous έγραψε:Εχετε ειδοποιήσει ΔΕΔΗΕ να βάλει μπρος λιγνίτες;

Πάντως αυτές οι συναντήσεις θα εχουν και συνέχεια στα ΣΕΑ για κατουρήματα και ωρες αναμονης για φόρτιση :)


< >
Είμαι σίγουρος έχει εκπονηθεί πλάνο με νούμερα προτεραιότητας και ώρες αναχώρησης από την συνάντηση για να αποφευχθούν άσκοπες αναμονές στα ΣΕΑ


Ειμαι σιγουρος οτι θα ποσταρει ο Τζι κανενα βιντεακι απο τα Γιαννενα, που θα τους δειχνει να παιζουνε μπουνιες για τη φορτιση :lol:
Βάζε του ιδέες εσύ…