Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#818122 Εννοείται ότι το έβαλα επειδή είναι στα 20 ΜΕ την επιδότηση! :thumbsdown:
Πέρα από το Model 3 στα 34 χιλιάρικα, ακόμη και ένα Avenger στα 27 είναι πολύ καλύτερο VfM σε σχέση με το Spring.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#818131
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#819122 Εντυπωσιακή είδηση!

Γιατί πέρα από την τεχνογνωσία που έχει αποκτήσει η Tesla πάνω στα ηλεκτρικά αυτοκίνητα, ένας από τους κύριους λόγους της επιτυχίας της είναι το δίκτυο των Superchargers που διαθέτει. Αξιόπιστη και γρήγορη φόρτιση. Τι άλλο θέλεις;

Φοβάμαι πως όσες "παραδοσιακές" αυτοκινητοβιομηχανιές δεν προσαρμοστούν στην σημερινή εποχή της ηλεκτροκίνησης, θα την πατήσουν όπως την πάτησε η Kodak με τις ψηφιακές μηχανές.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#819174 πολυ ομορφα σχεδιαστικα.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#819216 Τα ηλεκτρικά πρέπει να έχουν απο τις πιο άσχημες ζάντες ever.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#819217 Δεν ειναι ζάντα είναι αεροδυναμικό πλαστικό τάσι που μειώνει την κατανάλωση. Από κάτω συνηθως έχεις νορμαλ ζάντες αλουμινίου.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#819219
mirage έγραψε:Δεν ειναι ζάντα είναι αεροδυναμικό πλαστικό τάσι που μειώνει την κατανάλωση. Από κάτω συνηθως έχεις νορμαλ ζάντες αλουμινίου.

σαν σχέδιο εννοώ.
Χθες είδα ένα leaf με τέτοια τάσια https://jalopnik.com/nissan-brings-sick ... 1848783620
:lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#820037 Δε ξέρω γιατί, αλλά μου φαίνεται πολύ πιο όμορφο από το Ami

Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#820044 Είναι κουκλίστικο όντως, αλλά αμάξι δεν το λες! :lol:
Ειδικά χωρίς πόρτες... Για κάνα νησί όμως, είναι άψογο. Τώρα στην Αθήνα, καλύτερα να πάρεις σκούτερ ξέρω γω...