Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#557040
Anonymous Founder έγραψε:Παίζει τελικά αντί για πρωτοποριακό, να είναι τρελό flop! :lipsealed: :protest:


Γενικά, τελευταίως πετάει τη μια |λογοκρισία| μετά την άλλη... Από το hyperloop, μέχρι το ταξίδι με πυραύλους (μισή ώρα από Νέα Υόρκη στο Χονγκ Κονγκ)... :lol: Έχω την εντύπωση πως από την πολύ δουλειά στην Τέσλα (έχει πει πως κοιμάται στο εργοστάσιο) και τα χάπια που παίρνει, σε συνδυασμό με έλλειψη ύπνου και μαριχουάνα, έχουν λασκάρει κάπου μερικές βίδες... :lol:

Κάπου πρέπει να μαζέψει τον εαυτό του νομίζω...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#557042 Κάπως έτσι ξεκινήσαμε και από hyperloop καταλήξαμε σε αμαξακια μεσα σε τούνελ.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#557043 Έτσι είναι η επιστήμη παίδες, συνήθως ξεκινάς από κάπου και καταλήγεις κάπου άσχετα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#557050 Ε; :hmmm:


Ποια επιστημη;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#557051
red_monster έγραψε:Έτσι είναι η επιστήμη παίδες, συνήθως ξεκινάς από κάπου και καταλήγεις κάπου άσχετα
Άσχετο.
Κάποιοι κάνουν επιστήμη βεβαια με hyperloop tunnel.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#557058
mirage έγραψε:
red_monster έγραψε:Έτσι είναι η επιστήμη παίδες, συνήθως ξεκινάς από κάπου και καταλήγεις κάπου άσχετα
Άσχετο.
Κάποιοι κάνουν επιστήμη βεβαια με hyperloop tunnel.



Πως θα το χαρακτήριζες ?
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#557071
red_monster έγραψε:Πως θα το χαρακτήριζες ?


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#557204 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By citastak
#558091 Επιστροφή από road trip σε 3 χώρες (Ιταλία, Γαλλία, Ελβετία). Πολύ Tesla ειδικά στην Ελβετία και στη Βόρεια Ιταλία...
Είδα κυρίως S (μικρά και ένα P100d) και ένα Χ.
'Ημουν πίσω από ένα S στη λωρίδα επιτάχυνσης της Εθνικής στην Ελβετία. Πώς έφυγε έτσι....
Άβαταρ μέλους
By citastak
#561130 https://www.economistas.gr/epiheiriseis ... trokinisis
"Σύμφωνα με τη μελέτη του ΕΜΠ η αναλογία αυτή τηρείται σήμερα καθώς στη χώρα κυκλοφορούν 450 ηλεκτρικά οχήματα και υπάρχουν 50 σημεία επαναφόρτισης. Σε βάθος χρόνου σύμφωνα με τις προβλέψεις ο πληθυσμός των οχημάτων προβλέπεται να αυξηθεί σε 3.500 το 2020 (με 2.000 σημεία φόρτισης), 8.000 το 2025 (με 12.000 σημεία) και 15.000 οχήματα το 2030 (με 25.000 σημεία φόρτισης). "
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#561180 Ρεαλιστικά σε βάθος δεκαετίας μου φαίνεται λογικό νούμερο.
Άβαταρ μέλους
By citastak
#561189 Εμένα μου φαίνεται περίεργο το "2000 σημεία φόρτισης μέχρι το 2020". Του χρόνου δλδ.