Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#359685 Δεν είναι ελληνική αστυνομία ωστόσο μου φαίνεται ότι δείξαν υπερβολική ανοχή απέναντί του. Δεν ξέρω βέβαια αν οφείλεται στο ότι γνώριζαν ότι τους βιντεοσκοπεί.

Άβαταρ μέλους
By panos2171
#359695 Θα είχε ενδιαφέρον να μας πει ο gianik αν τους είναι συνήθη τέτοια περιστατικά και αν όντως είναι παράνομοι καλή ώρα.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#359717 Έγιναν της μόδας και οι sjw στη Κύπρο?
Στο "i'm traveling,i'm not driving sir" θα του είχα σκάσει μπούφλα... :oops:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#359721 Δεν έχω δει μεγαλύτερο ηλίθιο....
Με το που είπε ότι δεν τους δίνει τα στοιχεία του έπρεπε να τον πάνε μέσα για εξακρίβωση
Άβαταρ μέλους
By Morx
#359725
MIXOStsi έγραψε:Έγιναν της μόδας και οι sjw στη Κύπρο?
Στο "i'm traveling,i'm not driving sir" θα του είχα σκάσει μπούφλα... :oops:

εκει λυγισα ... ημουν και τοσο κουρασμενος απο τη δουλεια που σχεδον μου εφυγε το τσιγαρο απο το στομα! :lol:

ΘΕΟΥΛΗΣ!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#359730 Εν τω μεταξύ ήταν κάργα παράνομος και το παιζε ιστορία. Ελπίζω να τον ξεσκίσουν στα πρόστιμα.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#359801
theo13 έγραψε:Ήθελα να δω για πόσα μέτρα θα τον έσερναν με τα μούτρα στο Murica

Το σωστό θα ήταν tazer την ώρα που άρχισε τις αγγλικουρες

< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#359885 Φίλος (πολύ ήπιων τόνων) στο us που έμπλεξε με βλαχο-cowboy, βρέθηκε στην ψειρού* και του πήγε ο κούκος αηδόνι με τους δικηγόρους κλπ (~5κ). :lipsealed:

*στην αντίδραση του "τι κάνεις;" με ταυτόχρονο τράβηγμα του χεριού του όταν πήγε να του περάσει χειροπέδες, θεωρήθηκε αντίσταση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By theo13
#360230
dimik έγραψε:
theo13 έγραψε:Ήθελα να δω για πόσα μέτρα θα τον έσερναν με τα μούτρα στο Murica

Το σωστό θα ήταν tazer την ώρα που άρχισε τις αγγλικουρες

< >


Το θέμα είναι ότι εκμεταλλεύτηκε την επιείκεια τους και άρχισε να λέει παπαριές του τύπου ¨δεν είναι όχημα είναι ιδιοκτησία¨ και όλες αυτές τις πίπες που δεν στέκουν. Αλλά ελπίζω μετά να τον γλέντησαν τόσο που να βλέπει τροχονόμο και να κρύβεται.
Τα δικαιώματά μας υπάρχουν και είναι αναφαίρετα αλλά δικαιώματα έχουν και οι γύρω μας όχι μόνο εμείς.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#360240
theo13 έγραψε:... Αλλά ελπίζω μετά να τον γλέντησαν τόσο που να βλέπει τροχονόμο και να κρύβεται.


Όσο τον γλέντησαν και τις άλλες 7 φορές που του έδωσαν ισάριθμες κλήσεις που εκκρεμούσαν!
Από 7 έγιναν 8 οι κλήσεις. Big deal... :slap:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#361129 και μια και συζητάμε για Murica... :s_dunno