Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#558021 :lol:

Εικόνα



Πολλες φορες χρειαζεται να μεταφερεις καποιον ματωμενο/χεσμενο/κατουρημενο/με ψωρα κλπ...... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#558022 Ω να :help: , πετάς φωτιά και το απολυμαίνεις μια και καλή :lol:
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#558026
gianik έγραψε:
theo13 έγραψε:
gianik έγραψε:Αμεσοδρασίτες μεταφέρουν παιδί στο νοσοκομείο - Δείτε την υπερπροσπάθεια τους..

[video] https://youtu.be/bjbTC9cyQpI [/video]



Μονο σημερα ,καναμε 5 τετοιες.... :)


Aυτό το video είναι μια καλή απόδειξη γιατί η ΕΛ.ΑΣ. χρειάζεται καλά αυτοκίνητα και γενικά μέσα για να κάνει την δουλειά της. Το ίδιο ισχύει και για όλα τα Σ.Α. φυσικά (για να ευλογήσουμε και εμείς τα γένια μας ).
gianik καπου ακουσα για προμηθεια καποιων c4 με plexiglass ανάμεσα στα μπροστινά και πίσω καθίσματα (επιτέλους) και πλαστικά πίσω καθίσματα, ισχύει;
Ειχαμε παρει πριν 3~4 χρονια καποια κομματια 1.6D.
Οντως ειχαν plexiglass που χωριζε τους αστυνομκους με τους πισω, εχει πλαστικα καθισματα πισω κ στο πατωμα ταπα αποστραγγισης νερου...
Προς το παρον δεν ακουγεται κατι για νεα παραλαβη...

.
Μάλλον πρόκειται για νέα παραλαβή γιατί αυτό το όχημα που σου λέω είχε 0 χλμ όταν παραδόθηκε πριν καμμία εβδομάδα.

.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#558272 Άρθρο : 1414. Χαιρετισµός µε χειραψία.
1. Ο ανώτερος είναι εκείνος ο οποίος τείνει πρώτος το χέρι προς τον κατώτερο και ο τελευταίος ανταποκρίνεται στη περίπτωση αυτή. Εάν ο κατώτερος φορά γάντια αφαιρεί το δεξί γάντι διά την χειραψία εκτός εάν
και ο ανώτερος φορά γάντια.

< >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#559669
gianik έγραψε::lol:

Εικόνα



Πολλες φορες χρειαζεται να μεταφερεις καποιον ματωμενο/χεσμενο/κατουρημενο/με ψωρα κλπ...... :iconcool:


ή κανένα γ'ρούνι:

Εικόνα

http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/3 ... p-michigan

(η φωτογραφία από το εσωτερικό... :lipsealed: :help: )
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#565871 Διαβάζω στα iderne:

Απόγευμα στην Γλυφάδα (πλατεία Εσπερίδων), περιπολικό είχε παρκάρει στη ράμπα για αναπήρους και έκοβε κλήσεις στα υπόλοιπα αμάξια και έπαιρνε πινακίδες.....
Εικόνα
:ninja:


Ήταν για καλό σκοπό τουλάχιστον :metalo:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#580180 Χθες μου ανακοινώθηκε άλλη μία εύφημος μνεία (κατόπιν επιστολής των γονιών) για συμβάν που είχε γίνει το 2017 , με σοβαρό τραυματισμό κοριτσιού 8 ετών το οποίο και ''διαχειρίστηκα'' επιτυχώς .
Για κάτι τέτοια είμαι πολύ περήφανος που υπηρετώ και μου δίνουν δύναμη να συνεχίσω. Μπορεί ο φάκελλος να γεμίζει από τέτοια χαρτιά , αλλά στο τέλος της ημέρας λες ρε γαμώ την πουτάνα μου αυτό το κοριτσάκι ζει και βοήθησα σε αυτό..
Πλάκα έχει ο μικρός που όταν του τα λέω τρελαίνεται και με ακούει με προσοχή , ενώ όταν του λέει η :inlove: πασάκο μου εσύ θα γίνεις γιατρός , αυτός ρητά απαντάει :ΟΧΙ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΥΧΤΑ ΟΠΩς Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :rtfm: , μα πασάκο μου και οι γιατροί δουλεύουν νύχτα... :( :( :( :(
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#580181 :metalo: :s_drinks
οι :s_drinks είναι άνευ για να είμαστε νόμιμοι
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#580185
gianik έγραψε:Χθες μου ανακοινώθηκε άλλη μία εύφημος μνεία (κατόπιν επιστολής των γονιών) για συμβάν που είχε γίνει το 2017 , με σοβαρό τραυματισμό κοριτσιού 8 ετών το οποίο και ''διαχειρίστηκα'' επιτυχώς .
Για κάτι τέτοια είμαι πολύ περήφανος που υπηρετώ και μου δίνουν δύναμη να συνεχίσω. Μπορεί ο φάκελλος να γεμίζει από τέτοια χαρτιά , αλλά στο τέλος της ημέρας λες ρε γαμώ την πουτάνα μου αυτό το κοριτσάκι ζει και βοήθησα σε αυτό..
Πλάκα έχει ο μικρός που όταν του τα λέω τρελαίνεται και με ακούει με προσοχή , ενώ όταν του λέει η :inlove: πασάκο μου εσύ θα γίνεις γιατρός , αυτός ρητά απαντάει :ΟΧΙ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΥΧΤΑ ΟΠΩς Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :rtfm: , μα πασάκο μου και οι γιατροί δουλεύουν νύχτα... :( :( :( :(
Μπράβο ρε φίλε πολύ χαίρομαι! Το αξίζεις γιατί είσαι διαμάντι!

Όσο για τον γιο, οποία δουλειά και να διαλέξει κορυφαίος θα γίνει γιατί σου μοιάζει!

Από το Mi A1.