Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JBT
#268580 Αριστερο- ή δεξιοτιμονο θέλεις;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#268709
patriotaki έγραψε:χααχχαχα να πηγαινοερχομαι στο πανεπηστιμιο εννουσα μιας και δεν με βλεπω να τελειωνω στα 4 χρονια..

Καλά σε βλέπεις. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#268730 :lol: :lol: :lol:
Eίπε φιλόλογος;;; :hmmm: :rtfm: :x

πατριοτάκι, καλή μπαταρία να χει ότι πάρεις.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#268762 Irakleio kai amaxi :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By mirage
#268767
patriotaki έγραψε:μεσα στο θεμα ολοι σας :)
οπως και να χει CSD - Ηρακλειο γιαυτο δεν με βλεπω να τελειωνω στα 4 χρονια και θα θελα ενα αυτοκινητο.. τελοςπαντων επειδη δεν σας βλεπω προθημους θα ψαξω αλλου

ευχαριστω

Κριμα

< Note 2 >
Άβαταρ μέλους
By gakost
#268783 Αν θέλεις αυτόματο δεν έχεις και πολλές επιλογές βασικά και ιδίως με budget 6000 και Ηράκλειο που είναι πιο περιορισμένη αγορά. Πιστέυω δεν είναι τι θες αλλά τι μπορείς να βρεις, ψάξε και το συζητάμε. Ακόμη και τα πρώην νοικιάρικα που αρκετά είναι αυτόματα θα δυσκολευτείς γιατί ή θα τα αλλάξουν νωρίς οπότε θα είναι πιο ακριβό ή θα είναι παρτάλι σε αυτά τα λεφτά. Δες αν μπορέσεις να την συνηθίσεις το χειροκίνητο θα έχεις πολλές περισσότερες επιλογές. Όντως Ηράκλειο και αυτοκίνητο είναι μεγάλο πρόβλημα όπως και τα ατυχήματα. Επίσης δεν ξέρω τα οικονομικά σου αλλά είναι ακριβό σπορ το αυτοκίνητο πλέον στην Ελλάδα αφού εκτός από τα καύσιμα θα έχεις και τέλη και τεκμήρια διαβίωσης. Δεν ξέρω τι ισχύει φορολογικά για εσένα πρέπει να το ψάξεις μην βρεθείς προ εκπλήξεως.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#268861 Εσενα τι σου αρεσει; Ολα τα αυτοκινητα εχουν πανω κατω τα ιδια συστηματα ασφαλειας και τεχνολογιας.

Εγω θα διαλεγα κατι τετοιο
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/8008811/

Δυνατο, σπορτιφ, με abs/esp, μικρο για να χωραει παντου
Άβαταρ μέλους
By g8777
#268882 Ακόμα;
ΑΚΌΜΑ; :x :x
Δεύτερο θα πω :
World freshmen's car of the year 5 σερί χρονιές.
Και κάθεσαι; ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΜΩΡΈ;;