Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#358640
dimviii έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Στο νήμα κερδάει ο dimik τον ντίμι :s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin


όχι εγω κερδαω! :rtfm:

Αλλά δεν έχεις μαλακά πλαστικά

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#358686
mousatos έγραψε:Μάλλον ο όγκος των πωλήσεων mazda και subaru στο UK είναι τόσο χαμηλός που δεν υπάρχει αξιόπιστο στατιστικό δείγμα οχημάτων .
Τα LR ίσως τα διασώζει η τεχνογνωσία των συνεργείων και το preventive maintenance

Μαλλον οχι για τα Mazda. 6, 3, CX5 και CX3 πουλανε καλα.
FYI αυτα ειναι στατιστικα απο πελατες που αγορασαν ασφαλεια. Τα Mazda δεν χρειαζονται.

< >
Άβαταρ μέλους
By pik.
#360514 Εικόνα
το ειχαμε 12 χρονια.
Οχι την 2.0 της φωτο αλλα το 1.6
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΜΑΞΙ.
εκει εμαθα να οδηγω.
απιστευτοι χωροι,δυνατο μοτερ και 12 χρονια δεν επαθε απολυτως τιποτα.
Ψυγειο.

οταν το ειχαν φερει στην αντιπροσωπεια στην Κερκυρα εβλεπα διπλα τα Ε36 και ελεγα ποσο αστεια αμαξια ειναι :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#360883 Carina σαν την παραπάνω έχει ο θείος μου (λευκό sedan) και ο αδερφός του (μωβ liftback)
και έχουν πάνω από 400.000 χιλιόμετρα και τα δύο.
Άβαταρ μέλους
By Nosferatu
#360918
pik. έγραψε:Εικόνα
το ειχαμε 12 χρονια.
Οχι την 2.0 της φωτο αλλα το 1.6
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΜΑΞΙ.
εκει εμαθα να οδηγω.
απιστευτοι χωροι,δυνατο μοτερ και 12 χρονια δεν επαθε απολυτως τιποτα.
Ψυγειο.

οταν το ειχαν φερει στην αντιπροσωπεια στην Κερκυρα εβλεπα διπλα τα Ε36 και ελεγα ποσο αστεια αμαξια ειναι

Μια απο τα ιδια, το πηραμε το 92, το ειχαμε 14 χρονια, απολυτως τιποτα δε ζητησε. Με αυτο εμαθα να οδηγαω και πηγα τα πρωτα μου ταξιδια. Το μονο προβλημα οτι δεν ειχε AC.

< Smart ultra 6 >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#361042 Οδεύει στα 21 χρόνια πλέον.
Κιχ κάνει γιατί τρίζουν τα πάντα. Που να ήξεραν όταν το έφτιαχναν ότι θα είναι αγροτικοχαμαλης, καδοσπρωχτης και καβαλοπεζοδρομιακιας...
Μάσκα και μπροστά προφυλακτηρας κινεζια μαϊμού από το 2000 περίπου όταν τρακαρε με σκύλο και μάλιστα όλο το σετ είναι από προf/l ενώ κανονικά είναι η πρώτη f/l έκδοση του
Σε όλα του το σκυλί μας επιβεβαιώνει την φήμη του ως απόλυτα αξιόπιστο.

Εικόνα