Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#318733 Ισως στα 350000 γράψω κ γω το έξτρα κατιτίς... . Ωραίο κείμενο....
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#318742 :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#318747 Τεράστιο κρίμα που εκείνες τις εποχές δεν υπήρχαν τα κινητά με τις φωτογραφικές όπως τώρα :( Όλα έβγαζαν άθλιες, αλλά και να έβγαζες μετά τι τις έκανες;

:x

Ε μετά που ήρθαν τα καλύτερα κινητά, ήρθαν κι άλλες σκοτούρες και ουσιαστικά πάλι δεν έβγαλα πολλές :lol:

Μερικές έχω από το 3ο μέρος. 1ο και 2ο πλέον καμία... :(
Άβαταρ μέλους
By markvag
#318830 :thumbsup: :thumbsup: :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#318882 Μπράβο [CLAPPING HANDS SIGN] ρε! :-)
Είδες που τελικά μπορείς να γράψεις;

Από το Moto G
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#318902 Ωραίο. αίσθηση επαφής με τη φύση διαλογισμός και ένα μηχανικό μέσο όχι απαραίτητα για τρέξιμο ή ολισθηση. Αυτά θα έρθουν με την γνωση Κ εμπειρία και το δέσιμο.... Καμπριο δεν είχα αλλά την ίδια αίσθηση την Ρουφούσα με τη μηχανή, με σκι, με ποδήλατο ακόμα και με τρέξιμο στο βουνό. Βελτίωνα τα όρια μου.. Αναγκαίο reset στην καθημερινότητά μου... μεγάλη αλήθεια ότι και συνοδηγός να είσαι ρουφας έκσταση. Πόσο μάλλον όταν η παρέα δένει.... Να είσαι καλά!

< Note 3 >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#318908 Με τα γκάμπριο ήμουν κιε γώ αρνητικός, μέχρι που οδήγησα την mustang στην αμερική. Ε, είναι ακριβώς όπως τα περιγράφει ο τσομπαρος. Τολμώ να πω ότι το road trip θα ήταν 2.5 σκαλιά κάτω χωρις το ξέσκεπο :s_yes
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#318914 Γιατί εγώ πως βρέθηκα με το miata? Για χαβαλέ πήρα τηλ αυτον που το πουλούσε και μετά από μια ανοιχτή βόλτα μέχρι τους Λιγγιαδες και πίσω ένα μαγιάτικο απόγευμα βρέθηκα με δευτερο αυτοκίνητο.Και δεν μπαίνω καν στην σκέψη πόσα κλικ καλύτερο αυτοκίνητο ειναι το Honda του jbt

< >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#318918 Με την μηχανή δεν έχω την ίδια αίσθηση που έχω με το κάμπριο. Λόγω κράνους και άγχους του ατυχήματος.

Εννοείται ότι τίποτε δεν συγκρίνεται με την άθληση στο ύπαιθρο, το θέμα μας εδώ είναι τα αμάξα όμως, τελείως διαφορετικά πράγματα.

Ωστόσο προσυπογράφω, όποτε παίζω μπιτσβόλι χάνομαι τελείως. Με ρούχα το χειμώνα ή χωρίς το καλοκαίρι, η αίσθηση παραμένει η ίδια. Και δεν συγκρίνεται με κανένα αυτοκινούμενο.


μπελγκάριο, "καλύτερο" είναι όταν θέλεις να πας γρήγορα από το σημείο Α στο Β. Όταν κρουζάρεις, τι διαφορές να έχουν; Η εξαίρεση: οπελ τιγκρα και νισσαν μίκρα. καλύτερα με πατίνι παρά εκεί μέσα.

πάντως εάν θα έψαχνα μικρό καμπριολάκι θα πήγαινα σε streetka ή στο wind (που όμως δεν εισήχθη ποτέ στην ελλαδάρα)

:s_bye
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#318948 Θίγοντας το θέμα μηχανή, από τότε που καβάλησα το θέμα οδηγικής απόλαυσης νομίζω δε θα μπορώ να το καλύψω εύκολα με αυτοκίνητο, εννοώ οικονομικά. Πλέον το αμάξι το έχω μόνο για άνετη μεταφορά στο μυαλό μου και δε με πολυαπασχολεί, εκτός πια κι αν μπορέσω να πάρω ποτέ κάτι σοβαρό all around όμως
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#318966 Α ρε τζομπαρε, μου θύμισες τη πρώτη μέρα που είχα πάρει το δικό μου έρωτα...και επίσης μου θύμισες ότι πρέπει να το ξαναζησω σύντομα.

Can't wait για το δεύτερο μέρος. Φοβερό γράψιμο.

< >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#318974 Καλά τώρα σοβαρά Όχι μόνο διαβάσατε τόσες γραμμές αλλά σας άρεσε και το γράψιμο;; :vava:

Πραγματικά δεν το περίμενα :lol:

Βέβαια με πήρε και πάνω από 3 ώρες... Τα πραγματικά μωράκια ήθελαν φροντίδα :inlove:

Πρέπει να συγκεντρωθώ και να θυμηθώ κι άλλα πράγματα από Ιταλία :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#318980
JBT έγραψε:Καλά τώρα σοβαρά Όχι μόνο διαβάσατε τόσες γραμμές αλλά σας άρεσε και το γράψιμο;; :vava:

Πραγματικά δεν το περίμενα

Βέβαια με πήρε και πάνω από 3 ώρες... Τα πραγματικά μωράκια ήθελαν φροντίδα :inlove:

Πρέπει να συγκεντρωθώ και να θυμηθώ κι άλλα πράγματα από Ιταλία :hmmm:


Εντάξει, δεν είναι επιπέδου Κικιζα αλλά καλό ήταν.


< >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#318981 Πρέπει να έκλεισε κι αυτό πολλά χρόνια συμβίωσης με τον ΓΚ.

Θα ήθελα να διαβάσω τις εμπειρίες του :hmmm:













(Του βεκτρα ε)