Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By melos86
#610489 Προφανως εληξε η διαφημιση μεσω πρακτικερ αλλα δεν ειναι χαζοι να αφαιρεσουν την εκπτωση που τους εκανε αυτο που τους εκανε τοσο καιρο...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#610643 Θυμίζει τα cheats που βάζαμε σε παιχνίδια, god mode τι να δίνει;

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#616386 Hellas Direct
Έχεις 30% έκπτωση στην ανανέωσή
Προλαβαίνεις μέχρι τις 2/12
Κάνε την ανανέωση από 25/11 έως 2/12, συμπληρώνοντας τον κωδικό BF2019 στο πεδίο Κωδικός Προσφοράς.
*Ο κωδικός ισχύει για όλα τα προγράμματα και για διάρκεια από 90 ημέρες και πάνω.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#616441 Αφορά μόνο αυτούς που τους λήγει εντός των ημερών, όμως
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#616442 Ακυρώνεις την παλιά και κάνεις νέα ετήσια (και έχεις την έκπτωση κάθε χρόνο) :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#616448
Scotch έγραψε:Ακυρώνεις την παλιά και κάνεις νέα ετήσια (και έχεις την έκπτωση κάθε χρόνο) :ninja:

Δεν σου εγγυάται βέβαια κανείς πως η νέα προσφορά θα είναι το ίδιο καλή. Πχ στην BMW πληρώνω <320€ το χρόνο με μεικτή. Δεν νομίζω πως θα μου κάνουν καλύτερη.
:s_blush
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#616449 Αν κατάλαβα καλά έχεις (κατόπιν διαπραγματεύσεων) στην HD μεγαλύτερη έκπτωση από το 30% που προσφέρει τώρα;
Τότε ενδεχομένως συμφέρει να μην πάρει κανείς το 30% και να επιχειρήσει κάτι καλύτερο μέσω εναλλακτικών οδών :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#616453 Δεν είχα κάνει καμία τεράστια διαπραγμάτευση, απλώς τότε νομίζω είχαν καλύτερες τιμές. Δεν θα το ρισκάρω τώρα, θεωρώ αυτό που πληρώνω μια χαρά, μην γίνουμε και άπληστοι.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#616454 Ειχα ανανεωσει λιγες μερες πριν και ετσι εχασα την προσφορα του 30%, μου εκανε μονο το 15%
Καθολου ασχημα τα 124€ για εξι μηνες με το μεσαιο προγραμμα της HD