Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g47
#700932 Η ασφάλειά μου λήγει 19/4 στις 23:59 το βράδυ όπως αναγράφει το ασφαλιστήριό μου.
Η insurance market επιμένει πως πρέπει να με ασφαλίσει ΚΑΙ για τις 19/4.

" θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε πως για να μην υπάρχει κενό στην ασφαλιστική σας κάλυψη η ημερομηνία έναρξης του ασφαλιστήριου συμβολαίου σας πρέπει να είναι την ιδιά ημέρα οπού λήγει και το προηγούμενο. Συνεπώς καθώς το εν ισχύ ασφαλιστήριο συμβόλαιο σας λήγει 19/04/2021 και το νέο θα ξεκινάει την ιδιά ημέρα , για να μπορούν να είναι και σε ισχύ και οι καλύψει της Μικτής ασφάλισης και να μην υπάρχει κενό ασφάλισης."

Στέκει κάτι τέτοιο ή λένε μπαρούφες?
Άβαταρ μέλους
By GTS
#705644 Hellas Direct ξερουμε αν ασφαλιζει ακριβα αυτοκινητα. Πχ 2008 GT3, 2017 Audi RS7?

Για να παρεις προσφορα χρειαζεται απαραιτητα να εχεις βγαλει ηδη πινακιδες;

Παιζει καποιο εκπτωτικο code αυτον τον καιρο;
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#705654 Από όσο γνωρίζω όχι. Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι τώρα τελευταία.

< Note 9 Pro >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#705657 Οσοι ανανεωσατε προσφατα, σας ηρθε καποιο εντυπο με ονομα Green Card Certificate?

Η Ηellas Direct μου το εστειλε μαζι με το συμβολαιο.

Τι κολπο ειναι τουτο παλι; :hmmm:

Ποσο μου στοιχιζει; :x

Τι διαολο θα μου χρειαστει; :rant: :rant: :rant:

ΕΞΑΛΛΟΣ.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#705658 Μου το έχει στείλει η Anytime όταν πήγα εκεί. Το ένα PDF αρχείο στο mail ήταν η πράσινη κάρτα.
Λες να έχουμε και κάρτα εμβολιασμού στο μέλλον; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#705659 :shifty:

Ειναι βεβαιωση οτι εχεις ασφαλιστικη καλυψη αν βρεθεις στο εξωτερικο (σε συγκεκριμενες χωρες). :s_coffee

Ασε μας κουκλιτσες μου, εδω δινω ΑΓΩΝΑ καθε μερα γιατι ΟΙ ΑΛΛΟΙ εχουν υποστει πλυση εγκεφαλου απο ΤΗΝ ΑΛΛΗ για να παμε διακοπες φετος. :x :x :x :x :x :x :x

Τα Παρισια μας μαραναν. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By bill33
#705661
g8777 έγραψε:Οσοι ανανεωσατε προσφατα, σας ηρθε καποιο εντυπο με ονομα Green Card Certificate?

Η Ηellas Direct μου το εστειλε μαζι με το συμβολαιο.

Τι κολπο ειναι τουτο παλι; :hmmm:

Ποσο μου στοιχιζει; :x

Τι διαολο θα μου χρειαστει; :rant: :rant: :rant:

ΕΞΑΛΛΟΣ.

Ηθελες μπλε κάρτα εσύ;Ακόμα και εκεί στο κομματικό το πας;


ΠΑΣΟΚ ρε!!!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#705685 Και στην πρόσφατη ανανέωση για τον πατέρα μου, ήρθε αυτή η πράσινη κάρτα (που είναι λευκή βέβαια).
Να πω εδώ πως στο τσακ ήταν φθηνότερη, χάρη και στο Loyal Discount. Αλλιώς θα ήταν στα ίδια με Anytime και άλλες. Να δούμε τι θα γίνει και με τα υπόλοιπα αυτοκίνητα της οικογένειας.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#705717 Ξαναματανανεωσα κι εγω HD..
Ακριβότερα απο πριν (370 απο 340) ετησια μικτή και μετα απο γκρίνια οτι θα αλλάξω εταιρία έστειλαν ενα κωδικό, ωστόσο και παλι φθηνότερα απο τις αλλες.

< >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#706496 Ετήσια για το Focus πέρυσι : 206,21
Ετήσια για το Focus φέτος : 207,22

Στην HD αναφέρομαι.
Μάλλον θ' αποτελώ την εξαίρεση :iconcool: ...

Η μεικτή είχε κανένα 280άρι, δει δη όμως ευρωπουλακίων ΓΤΚΜ :( ...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#706509 Bαλε και μενα στις εξαιρεσεις.

Απο 204 ευρω περισυ για το Σουιφτ, στα 158 φετος. :s_omg
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#706532 Αυτό είναι πάγια τακτική της HD; Γιατί και εγώ στη μηχανή έκανα την βασική και τώρα στην πρώτη ανανέωση μου ήρθε +5 ευρώ. Έτσι το πάνε ανά εξάμηνο τσιμπάει και από λίγο;