Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#482352 Ελεύθερα όποιος θέλει.Ευχαριστω εκ των προτέρων.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#483090
bill33 έγραψε:Ελεύθερα όποιος θέλει.Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Τελικά κάναμε 6μηνη, 65,11 ευρώ από 85 , βασικές καλύψεις. Ευχαριστούμε για τον κωδικό!
Άβαταρ μέλους
By bill33
#483939
belgarion έγραψε:
bill33 έγραψε:Ελεύθερα όποιος θέλει.Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Τελικά κάναμε 6μηνη, 65,11 ευρώ από 85 , βασικές καλύψεις. Ευχαριστούμε για τον κωδικό!

Εγώ ευχαριστώ :oops:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#484292 Hρθε η ώρα να αφήσω την ακριβή πλέον Anytime :thumbsdown: και να πάω στην ελκυστική Hellas Direct.

226€ έναντι 147-20=127€ για την μεσσαία δεν έχει αντίπαλο νομίζω. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#484856 Eγω άλλαξα από AIG σε Interlife. Μικτή με απαλλαγή 500 euro για το Α5 .Από 400 το 6μηνο έπεσα στα 340.
Η HD μου έβγαζε 600 και κάτι το χρόνο.Δεν το προχώρησα γιατί έχω και άλλες επαγγελματικές σχέσεις με τον ασφαλιστή μου,οπότε τα 80 ευρώ διαφορά δεν άξιζαν κατά τη γνώμη μου.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#484986 Χρησιμοποίησα τον κωδικό για το αυτοκίνητο της κοπέλας μου.. Από 94€ πήγε στα 74€ για 6μηνιαίο συμβόλαιο..
Thnx Bill :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#485104
rafi έγραψε:Χρησιμοποίησα τον κωδικό για το αυτοκίνητο της κοπέλας μου.. Από 94€ πήγε στα 74€ για 6μηνιαίο συμβόλαιο..
Thnx Bill :thumbsup:

Εγώ ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#485110 Βασιλη ποσο παραπανω εκπτωση εχεις οταν βαζουν τον κωδικο σου?
ποσες φορες πρεπει να δωσεις/χρησιμοποιησουν τον κωδικο σου μεχρι να φτασεις στην μαξ εκπτωση?
Άβαταρ μέλους
By bill33
#485115
dimviii έγραψε:Βασιλη ποσο παραπανω εκπτωση εχεις οταν βαζουν τον κωδικο σου?
ποσες φορες πρεπει να δωσεις/χρησιμοποιησουν τον κωδικο σου μεχρι να φτασεις στην μαξ εκπτωση?

Ολα τα εξηγεί στο https://www.hellasdirect.gr/refer-a-friend/faq

Εγώ είμαι στον δευτερο φίλο πλέον.
Aπο την 2η με 3η ανανέωση συμβολαίου πρέπει να βγάζεις και εσύ κωδικό .
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#485117
dimviii έγραψε:Βασιλη ποσο παραπανω εκπτωση εχεις οταν βαζουν τον κωδικο σου?
ποσες φορες πρεπει να δωσεις/χρησιμοποιησουν τον κωδικο σου μεχρι να φτασεις στην μαξ εκπτωση?
Για το Ατος ήρθε email με τον κωδικό , και δείχνει ότι ανταμείβει ως 10 νέους πελάτες, τους 5 πρώτους με συγκεκριμένη κλιμάκωση ενώ μετά έχει ερωτηματικό για το δώρο.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#485119 καλα ρε σεις,οταν εγω ρωταγα για να παρω προσφορα γιατι δεν μου δινατε τον κωδικο σας και βαζαμε ''πρακτικερ''?