Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#479459 οκ ο Νικος ηταν ο πρώτος που έστειλε όποτε χρησιμοποίησα τον κωδικό του , για να δουμε τι θα δουμε και με αυτους .

Η διαφορα με την προηγουμενη ασφαλιστικη ηταν 64ευρω ...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#479462 Εγω απο σημερα συνεχιζω με Generali στα 233 ευρω (με κλοπες και σουπαμουπες, σαν το advanced πακετο της HD) . Διαφορα ουτε 30 ευρω με HD ενω και η anytime ξηγηθηκε αλανιαρικα στην ιδια τιμη με την Generali.

O g8777 επελεξε Generali. Εσεις;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#479472 Αν ο g8777 έστελνε την προσφορά στην HD θα είχε ακόμη καλύτερη. Ο HF αυτό έκανε και του ξηγήθηκε επιπλέον έκπτωση η HD.
Αλλά μάλλον του g τόσο του κόβει. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#479477 O g ομως εχει αυτοκινητο. Ο ΗταΦι εχει μπαρμπεκιου. :s_airkiss

Ασε που ποια Ζωη :s_sarcastic μπροστα στη Soula. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#479479 Για το αμάξι του αδερφού ήταν, όχι το δικό μου. Το δικό μου έχει πλήρη κάλυψη με μεικτές κλπ, γιατί τέτοιο μπ :lipsealed: υρδέλο που είναι, μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε.
:s_blush :s_wink
Άβαταρ μέλους
By markvag
#479530 Σαν το πόλο κανένα! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#482171 Για να χρησιμοποιηθεί ο κωδικός praktiker στην hellas direct υπάρχει κάποια προϋπόθεση? Ή απλά τον βάζουμε και ισχύει ? Υπάρχει και κάποιος καλύτερος? Ρωτάω γιατί ετήσιο συμβόλαιο στο Ατος βγαίνει 216ευρώ στην τωρινή ασφαλιστική , ενώ HD μου βγαίνει 152 και με τον κωδικό πρακτικερ 130ευρω. Είναι μεγάλη διαφορά

.
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#482198 η μπορεις να βαλεις απο συσταση κωδικο και να κερδισουν και εσυ και ενας αλλος που θα σου στειλει τον κωδικο
Άβαταρ μέλους
By nEK
#482334
bill33 έγραψε:ΤΡΕ5464 ο δικός μου κωδικός

Να τν καπαρωσω? Εχω να ασφαλισω το αμαξι τωρα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#482336
nEK έγραψε:
bill33 έγραψε:ΤΡΕ5464 ο δικός μου κωδικός

Να τν καπαρωσω? Εχω να ασφαλισω το αμαξι τωρα
Μόνο ένας μπορεί να τον χρησιμοποιήσει ή και περισσότεροι?(οπότε μεγαλύτερο όφελος για τον bill). Πάντως χρησιμοποίησε τον

< >