Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#791306
alexandros.K έγραψε:Κωδικοι προσφορας για Hellas Direct
IMO6925
και
INI2761

δινουν 10% εκπτωση . Οποιος θελει τους χρησιμοποιει :s_howdy


Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω κανέναν από τους 3 κωδικούς/πινακίδες που έδωσες.
Μου λέει: Ο κωδικός αυτός δεν ισχύει για ανανέωση συμβολαίου.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#791307
Giuseppe Busso έγραψε:
alexandros.K έγραψε:Κωδικοι προσφορας για Hellas Direct
IMO6925
και
INI2761

δινουν 10% εκπτωση . Οποιος θελει τους χρησιμοποιει :s_howdy


Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω κανέναν από τους 3 κωδικούς/πινακίδες που έδωσες.
Μου λέει: Ο κωδικός αυτός δεν ισχύει για ανανέωση συμβολαίου.

Οι πινακίδες είναι μόνο για νέα συμβόλαια.
Άβαταρ μέλους
By KateNikolaou
#791361 καλησπέρα σας. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω και έγω την πινακίδα σας για έκπτωση? και αν ναι μπορώ να πάρω την έκπτωση και κάνοντας ασφάλεια από εδώ https://www.cosmoteinsurance.gr/partners/hellas-direct ??
Άβαταρ μέλους
By GTS
#791366
KateNikolaou έγραψε:καλησπέρα σας. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω και έγω την πινακίδα σας για έκπτωση? και αν ναι μπορώ να πάρω την έκπτωση και κάνοντας ασφάλεια από εδώ https://www.cosmoteinsurance.gr/partners/hellas-direct ??
Έχεις ΠΜ


< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#791387 Έκανα ασφάλιση μέσω αυτής της εταιρίας Knights of Athens, είναι σαν την cosmote. Μου ασφαλισαν το φουσκωτό το καλοκαίρι, το biturbo, και το Aygo σε τιμές καλύτερες από την προηγούμενη. Μια δοκιμή ισως συμφέρει.

.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#791392
KateNikolaou έγραψε:καλησπέρα σας. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω και έγω την πινακίδα σας για έκπτωση? και αν ναι μπορώ να πάρω την έκπτωση και κάνοντας ασφάλεια από εδώ https://www.cosmoteinsurance.gr/partners/hellas-direct ??

Καλημερα σας . Βεβαια μπορειτε να την χρησιμοποιησετε αν θελετε
Μεσω cosmoteinsurance δεν ξερω αν δεχεται κωδικους εκπτωσης . Μπορειτε να το δοκιμασετε
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#791572 Πάντα έχω ιδίες ζημιές , καιρικά φαινόμενα και κακόβουλες πράξεις στα ασφαλιστήρια που κάνω. Οπότε με ενδιαφέρουν και τα συνεργεία που συνεργάζονται οι ασφαλιστικές ώστε να μην ασχολούμαι με πραγματογνώμονες , πληρωμές κλπ .

Η HD στην Θεσσαλονίκη συνεργάζεται με κάποια γενικά φανοποιεία και ΔΕΝ συνεργάζεται με καμία επίσημη αντιπροσωπεία ενώ άλλες ασφαλιστικές κατά καιρούς όταν χρειάστηκε πήγαινα το αυτοκίνητο στην επίσημη Toyota πχ και το έπαιρνα έτοιμο.

Νομίζω ότι αυτό είναι μείον γιατί ιδίως όταν παίρνεις ολοκαίνουργιο αυτοκίνητο το καλλίτερο είναι σε ενδεχόμενη ζημιά να εμπιστευτείς την αντιπροσωπεία για την επισκευή ,αν μην τι άλλο είσαι σίγουρος ότι θα βρεθούν πιο γρήγορα τα ανταλλακτικά και θα τελειώσει η αναστάτωση νωρίτερα.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#791795
MONMAN έγραψε:Πάντα έχω ιδίες ζημιές , καιρικά φαινόμενα και κακόβουλες πράξεις στα ασφαλιστήρια που κάνω. Οπότε με ενδιαφέρουν και τα συνεργεία που συνεργάζονται οι ασφαλιστικές ώστε να μην ασχολούμαι με πραγματογνώμονες , πληρωμές κλπ .

Η HD στην Θεσσαλονίκη συνεργάζεται με κάποια γενικά φανοποιεία και ΔΕΝ συνεργάζεται με καμία επίσημη αντιπροσωπεία ενώ άλλες ασφαλιστικές κατά καιρούς όταν χρειάστηκε πήγαινα το αυτοκίνητο στην επίσημη Toyota πχ και το έπαιρνα έτοιμο.

Νομίζω ότι αυτό είναι μείον γιατί ιδίως όταν παίρνεις ολοκαίνουργιο αυτοκίνητο το καλλίτερο είναι σε ενδεχόμενη ζημιά να εμπιστευτείς την αντιπροσωπεία για την επισκευή ,αν μην τι άλλο είσαι σίγουρος ότι θα βρεθούν πιο γρήγορα τα ανταλλακτικά και θα τελειώσει η αναστάτωση νωρίτερα.

Μακραν τα χειροτερα φανοποιεια τα συναντησα σε αντιπροσωπειες...
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#791903
melos86 έγραψε:
MONMAN έγραψε:Πάντα έχω ιδίες ζημιές , καιρικά φαινόμενα και κακόβουλες πράξεις στα ασφαλιστήρια που κάνω. Οπότε με ενδιαφέρουν και τα συνεργεία που συνεργάζονται οι ασφαλιστικές ώστε να μην ασχολούμαι με πραγματογνώμονες , πληρωμές κλπ .

Η HD στην Θεσσαλονίκη συνεργάζεται με κάποια γενικά φανοποιεία και ΔΕΝ συνεργάζεται με καμία επίσημη αντιπροσωπεία ενώ άλλες ασφαλιστικές κατά καιρούς όταν χρειάστηκε πήγαινα το αυτοκίνητο στην επίσημη Toyota πχ και το έπαιρνα έτοιμο.

Νομίζω ότι αυτό είναι μείον γιατί ιδίως όταν παίρνεις ολοκαίνουργιο αυτοκίνητο το καλλίτερο είναι σε ενδεχόμενη ζημιά να εμπιστευτείς την αντιπροσωπεία για την επισκευή ,αν μην τι άλλο είσαι σίγουρος ότι θα βρεθούν πιο γρήγορα τα ανταλλακτικά και θα τελειώσει η αναστάτωση νωρίτερα.

Μακραν τα χειροτερα φανοποιεια τα συναντησα σε αντιπροσωπειες...


Με ραντάρ αισθητήρες και κάμερες για τα συστήματα υποβοήθησης οδήγησης που είναι στους προφυλακτήρες και τα led φανάρια δεν υπάρχει περίπτωση να το παω σε ... Βαφές Σφυρηλατήσεις ο Μαστρομήτσος, αλήθεια αυτοί που θα τα βρουν σαν ανταλλακτικό και πως θα τα ρυθμίσουν χωρίς το επίσημο λογισμικό ;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793294 Μόλις πήρα προσφορά από HD για την Corolla στα 200,71€ για ένα έτος. Με τις μεσαίες καλύψεις συν οδική βοήθεια, θραύση κρυστάλλων και νομική προστασία.