Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#760306
g47 έγραψε:Btw εαν (χτυπαω ξυλο) παθετε μικροατυχημα, παρετε τηλεφωνο και το σηκωσει καποιος Γιωργος πειτε ενα γεια γιατι παιζει να ειμαι εγω.


Παθαμε :s_cry , το σήκωσε μια Αννα, μας εξυπηρέτησε :inlove: , μας πήρε και ενας Δημήτρης σήμερα, να κλείσουμε συνεργειο για τα μερεμέτια :inlove: , αψογοι!

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#760322 Πάθαμε κι εμείς, περιμένω να δω αν θα έχουμε καλή εξέλιξη με την HD και ίσως αυτό επηρεάσει τις αποφάσεις και για τα υπόλοιπα αυτοκίνητα της οικογένειας. Υλικές ζημιές μόνον, αλλά επειδή θα βγει κάμποσο το κουστούμι, θα δούμε τι θ'ακούσουμε.
Άβαταρ μέλους
By g47
#760522
g8777 έγραψε:

Παθαμε :s_cry , το σήκωσε μια Αννα, μας εξυπηρέτησε :inlove: , μας πήρε και ενας Δημήτρης σήμερα, να κλείσουμε συνεργειο για τα μερεμέτια :inlove: , αψογοι!

:s_howdy


Ημασταν 3 στη βαρδια λογικα, δεν επεσες σε μενα στο παρατσακ. :lol:
Περαστικα και γρηγορα ευχομαι.
Απο οτι καταλαβαινω ευκολο συμβαν και σας πανε Fast Track χωρις να περιμενουμε απαντηση υπαιτιας ασφαλιστικης.


@hd εαν θελεις στειλε πινακιδα να δουμε που βρισκομαστε με το συμβαν αν και παντα υπαρχει αμεση ενημερωση.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#761359 Ανανέωσα σήμερα και του πατρός (με αύξηση, που έβγαινε εν τέλει 5€ ακριβότερη από την Interlife, το άφησα για φέτος και ελπίζω να μην έχουμε τα ίδια του χρόνου). Το συγκεκριμένο κινείται τον μισό χρόνο, αλλά βαριέμαι να κάνω την διαδικασία. Του χρόνου ίσως μπω στον πειρασμό (αν δεν το έχει διαλύσει ο χειμώνας...).
Εντύπωση μου έκανε η 1, ήταν 15€ φθηνότερη από πέρισυ, κάτω από 300€ πλέον με μεικτή! Chapeau!
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#762393
egobrain έγραψε:Μεσαία πακέτα βάζω παντού + θραύση + νομική + οδική (όπου δεν υπάρχουν).
HD: Additional Covers + θραύση + οδική + νομική -- 239€ με κεφάλαιο ~3500€
egobrain έγραψε:Τελικά έκανα κάτι παρόμοιο αλλά με το δίδυμο praktiker-HD και βγήκε στα 203€

εφέτο στα 195€ για το ίδιο πακέτο
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#769173 εχουμε κωδικο για εκπτωση στην anytime?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#769178
Giuseppe Busso έγραψε:
dimviii έγραψε:εχουμε κωδικο για εκπτωση στην anytime?


Δεν σου δίνουν 20€ card για Shell All Smart Club?


οχι δεν μου βγαζει κατι τετοιο
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#769181 407 ετος η anytime 630 η hellas direct.
anytime στο μεσαιο πακετο με θραυση,νομικες προστασιες,προτασια μη φιλικου διακανονισμου,χαλαζια κλπ
η hellas direct στο φθηνο πακετο ,οπου το μεσαιο πακετο δεν ειναι διαθεσιμο για το αυτοκινητο μου.

Παιρνουν ναρκωτικα?