Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#485120
dimviii έγραψε:καλα ρε σεις,οταν εγω ρωταγα για να παρω προσφορα γιατι δεν μου δινατε τον κωδικο σας και βαζαμε ''πρακτικερ''?

Ανάλογα τι ποσό θα είναι η ασφαλιση .Αν πχ κάνεις ασφάλιση +130€ συμφέρει το -15% του πρακτικερ.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#486291 Έκανα ένα 6μηνακι στην Hellas Direct για το Vitara. Τα πάντα όλα και με ασφάλεια τρέιλερ - εκτός μεικτής. 139€ από 205€ στη Generali που δεν είχε και οδική.

Υ.Γ. Thanks Bill33
Άβαταρ μέλους
By fokion
#487572 WOW!!! το ΚΙΑ 60 ευρω κατω - Thanx Bill!!! απο 160+ στην Anytime 108 στην HD....
Επειδη η ασφαλεια μου ληγει σε 20 μερες μπορω να το πληρωσω μετα την 1η που θα εχω πληρωθει?
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#487574
fokion έγραψε:WOW!!! το ΚΙΑ 60 ευρω κατω - Thanx Bill!!! απο 160+ στην Anytime 108 στην HD....
Επειδη η ασφαλεια μου ληγει σε 20 μερες μπορω να το πληρωσω μετα την 1η που θα εχω πληρωθει?

Μπορεις να ζητησεις να σε ενημερωσει η εφαρμογη την ημερα που εσυ θες.
Θα σου ερθει mail σχετικο και ολοκληρωνεις την διαδικασια οταν εσυ επιθυμεις.
Επισης μπορεις να ορισεις την εναρξη της ασφαλιστικης καλυψης την ημερα ληξης της υπαρχουσας
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#487591
Anonymous Founder έγραψε:Πολύ χαίρομαι που βοηθήσαμε κάποιοι τον Βασίλη! :metalo:

Σιγά τη βοήθεια. Μακάρι να μπορούσαμε να βοηθήσουμε περισσότερο.

Δεν έχουμε κάνα γνωστό να ψάχνει προσωπικό;;;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#487593 Μόνον κάποιος που έχει επιχείρηση. Ο Ηλίας ίσως; Nickname 2014 (ililias παλιότερα) ίσως;
:help:

Όπως και να 'χει, κάθε βοήθεια, ακόμη και μικρή, καμιά φορά μπορεί να κλείσει μια τρύπα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#487595 20 + 20 δεν είναι; Πώς προέκυψε το 40 + 20; :hmmm: (εκτός κι αν αναφέρεσαι στα 60 που γλίτωσες)
Άβαταρ μέλους
By fokion
#487602 ορθον δεν διευκρινησα.
το "ψηστηρι" για την HD με εκανε να ζητησω προσφορά - 40 απο anytime
+ τον κωδικό άλλα 20
το ολον 60...
απο 168 ( τωρα που το κοιταξα της anytime το ειδοποιητηριο) στα 108...

Τωρα για την οδική βοηθεια δε ξερω ποσο καλη ειναι αλλα 60 το εξαμηνο δεν ειναι και λιγα να τα γλυτωνεις "ετσι" χωρις κοπο και με τις συμβουλες σας.....
Άβαταρ μέλους
By bill33
#487757
Anonymous Founder έγραψε:Μόνον κάποιος που έχει επιχείρηση. Ο Ηλίας ίσως; Nickname 2014 (ililias παλιότερα) ίσως;
:help:

Όπως και να 'χει, κάθε βοήθεια, ακόμη και μικρή, καμιά φορά μπορεί να κλείσει μια τρύπα.

Eγώ σας ευχαριστώ.Αυτά τα λεφτά όχι απλώς κλείνουν τρύπα αλλά κάτι παραπάνω μιας και θα πάνε στην ΔΕΗ γιατί προχθές ήρθαν να το κόψουν. :oops:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#491907 Ρωτησα και εγω για μικτη Interamerican --> 690 με απαλλαγη 350 για εναν χρονο.
Hellas Direct --> 420 με απαλλαγη 500 αλλα 5k μεγαλυτερη αξια ασφαλιζομενου.

:hmmm:

g να πεσω στην παγιδα της πυραμιδας;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#491979 Εικόνα


M' AYTON. ANTE ΓΕΙΑ! :x

< >
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 06 Μαρ 2018, 16:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά