Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#559314 Ναι κανονικοτατη.
Ο τύπος άφησε και ενα χαρτί Α4 αλλά πήρε τηλ και την αστυνομία και ήρθαν και με έγραψαν.

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#559347 Κατά πάσα πιθανότητα σε εκείνο το χώρο έχουν συγκεκριμένες θέσεις στάθμευσης οπότε μάλλον έπιασες κάποιου τη θέση. Δεν τίθεται θέμα ενοχλώ δεν ενοχλώ αλλά το ότι του έπιασες τη θέση σε ιδιωτικό χώρο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#559352 μαλλον εδω πρεπει να ειναι το σημειο που λεει ο κοβαθε
https://www.google.gr/maps/uv?hl=el&pb= ... CnoECAYQCw
Άβαταρ μέλους
By Serf
#559867 Να ευχαριστήσω τον οδηγό του λευκού Corolla που φρόντισε να μου πάρει κανά 5λεπτο το ξεπαρκάρισμα. Ήμουν που ήμουν σχετικά κοντά στο μπροστά αυτοκίνητο, αυτός το ψόφησε!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By postruck
#559874 Αν δεν σου έχει κάνει ζημιά,θα έπρεπε να του αφήσεις ενα χαρτάκι, για το πόσο καλός οδηγός είναι! Λευκό τογιοτα+leasing=εγω υπάρχω μονο στον δρόμο και κάνω οτι θέλω,οπως θέλω και οπου θέλω!
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#559880 Λαϊκή αγορά Καλαμαριάς...

«Βρείτε ποιο αμάξι είναι σωστά παρκαρισμένο» φάση...

Εικόνα

Επίσης το skoda Club να πιει χαλλλλαρά τον καφέ του...

Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By alexm
#559912
PeterPan έγραψε:Λαϊκή αγορά Καλαμαριάς...

«Βρείτε ποιο αμάξι είναι σωστά παρκαρισμένο» φάση...

Εικόνα

Επίσης το skoda Club να πιει χαλλλλαρά τον καφέ του...

Εικόνα


< >
Καλά το skoda club και ένα BMW club γεμάτο καγκουρεμενες e36 και e46 έχουν την τιμητική τους στην αρετσου μας.

Επειδή τυγχάνει να είναι το πατρικό μου ακριβώς από πάνω θυμάμαι σκηνικό που μια e46 είχε παρκάρει ακριβώς πάνω στη λωρίδα κλείνοντας σχεδόν όλο το δρόμο.

Φυσικά η αστυνομία (την οποία είχα καλέσει και βρίσκεται 4 τετράγωνα από κει) δεν ήρθε ποτέ.

.
Άβαταρ μέλους
By fiat127
#567775 Τις προαλλες,κατι εφτιαχνα στην κλειδαρια του αυτοκινητου,και ειχα ανοιχτη την πορτα μου στο δρομο.Στην αλλη μερια του δρομου,βαδιζε αργα ενας ηλικιωμενος(ο δρομος πρακτικα δεν εχει πεζοδρομιο).Εκεινη τη στιγμη,εμφανιζεται αυτοκινητο,το οποιο προφανως δεν χωραγε να περασει,αφου ειχα ανοιχτη την πορτα.
Φυσικα,ο οδηγος του αυτοκινητου,για να εκφρασει τη δυσαρεσκεια του..αγριοκοιταζε τον γεροντα,και τραβαγε ξερογκαζιες.. :metalo:
Ποιος ηταν μεγαλυτερο ζωο;Ο οδηγος του αυτοκινητου η εγω;
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#567785 Ο γέροντας που δεν σας άρχισε στα μπινελίκια και τους δυο
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#567793
Andreasdik έγραψε:Ο γέροντας που δεν σας άρχισε στα μπινελίκια και τους δυο

Χαχαχαχαχαχαχα :lol: :s_rofl