Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#559080
kovathe έγραψε:2 μικρά απο πίσω θέλει ή 1 διαγώνια να τον κλείσει επ αοριστον μπας και βάλει μυαλό.

< >

Ή μια αλυσίδα να το δέσεις από το γάτζο ρυμούλκισης στο δέντρο, σαν μηχανάκι. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#559081
Zorz έγραψε:
kovathe έγραψε:2 μικρά απο πίσω θέλει ή 1 διαγώνια να τον κλείσει επ αοριστον μπας και βάλει μυαλό.

< >

Ή μια αλυσίδα να το δέσεις από το γάτζο ρυμούλκισης στο δέντρο, σαν μηχανάκι. :twisted:

Ώπα καλή ιδέα αυτή.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#559112
Serf έγραψε:Την έχω AMG και παρκάρω όπου θέλω...Εικόνα

< Note >
Κι ένα μήνα μετά και πάλι εκεί για να μην ξεχνιόμαστε με τη "μ@λ@κί@ που μας δέρνει".
Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#559156 Παρκαρε στο ιδιο ακριβως τετραγωνακι και η μπρος και η πισω ροδα;
Και ειναι ιδια η σκια απο τα φυλλα, στο τοιχιο δεξια, μετα απο ενα μηνα; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#559157 Αν η σκιά είναι από δημόσιο φωτισμό, βιτρίνα κλπ, δεν θα αλλάξει γεωμετρία. Οι λεκέδες στις πλάκες πάντως ειμαι διαφορετικοί.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#559160 Σωστα! Η σκια δεν θα αλλαξει γεωμετρια, τα φυλλα ομως που δημιουργουν τη σκια, μετα απο ενα μηνα ειναι βεβαιο οτι θα αλλαξουν.
Οσο δε για τις ροδες στα πλακακια, οσο και να θες να το κανεις δεν το καταφερνεις.

Τελος παντων το υπεραναλυσαμε... :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By Serf
#559166 Όντως, το υπεραναλυσαμε. Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από εμένα με ένα μήνα διάφορα στο ίδιο σημείο.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#559169 Εφ οσον τις τραβηξες εσυ, σε διαβεβαιω οτι δεν ειχα προθεση να σε αμφισβητησω!
Θεωρησα οτι τις βρηκες καπου δημοσιευμενες και τις μετεφερες. :oops:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#559288 Έφαγα κλήση σήμερα για παρκάρισμα στο Μοσχάτο.
Δίπλα απο την τράπεζα (είχα σεμινάριο) το έβαλα μέσα στο χώρο μαγαζιού (ιδιωτικός χώρος) προσέχοντας να μην κλείνω κανέναν ουτε ενα δρομάκι που πήγαινε πίσω απ το μαγαζί.
Πήγα και στα διαλείμματα να δω μήπως ενοχλούσα. Όταν πήγα να φύγω βρήκα ενα χαρτί που έγραφε ο τύπος είναι ιδιωτικός χώρος και εισοδος εξοδος κλπ (ΟΚ δίκιο είχε αλλά δεν εκλεινα τη δίοδο, τεσπα)
Πήρα τηλ στο ΑΤ (Καμινίων Π. Φαλήρου) και μου ειπαν να πάω αύριο να δώσω χαρτιά και πινακίδες!! WTF!
Για 20 € πρόστιμο παίρνουν και πινακίδες?
Πόσο καιρό? Υπάρχει περίπτωση να τη γλιτώσουμε??
Γιανίκ ακούει??

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#559297 lol, σιγά μη παίρνουν πινακίδες για παρκάρισμα και σιγά μη κάτσω να τις βγάλω εγώ . Έχει σαλέψει αυτή η χώρα.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#559299 Εν τω μεταξύ το μαγαζί αυτό είναι κλειστό. Δε λειτουργεί!
Αναμεσα στην Τογιότα και μια καφετέρια στην Πειραιώς.
Και απλως έχει κάποια αυτοκίνητα παρκαρισμένα πανω στον "ακάλυπτο" του μαγαζιού. Εκεί μπήκα και γω.
Θα μπορούσε ο τύπος να γράψει στο χαρτί του μην το ξαναφησεις θα φέρω αστυνομία πχ. Αλλά έγραψε τι έγραψε και μετα τους έφερε κιόλας...
Όταν ξαναπηγα εν τω μεταξύ δεν είχε μετακινηθεί κανένα αυτοκίνητο. Και δεν έκλεινα κανένα... Τεσπα..

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#559313 Δεν κατάλαβα, είχες κανονική κλήση;