Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#551805 Διπλοπαρκαρισμένοι, ακράνωτοι, πάνω σε πεζοδρόμιο σε διάβαση τυφλών...
Διαγωνισμός θράσους και *χδισμού :thumbsdown: (σαφώς και έχουμε νικητή βέβαια εδώ...)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#551899
Zeus έγραψε:giannik δωσε μου ενα μπλοκακι ρε! Θα αυξηθουν και τα εσοδα κατακορυφα!!


Θέλω κι εγώ! :twisted: Υπόσχομαι τουλάχιστον 5 κλήσεις κάθε μέρα για παρκάρισμα πάνω σε δρόμο! :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#551926 ενα ευτυχως παραλιγο χτες τ βραδυ ....
3 ντιλιβερυ να κοπανηθουνε μεταξυ τους...
ο ενας αναποδα σε μονοδρομο - πρωτοτυπο
ο αλλος κανονικά στον ιδιο μονοδρομο - περιεργο
ο τριτος κανονικά σε καθετο που εχει στοπ και ΚΑΘΟΛΟΥ ορατοτητα σφαζει το στοπ - πρωτοτυπο

https://www.instantstreetview.com/@38.0 ... ,-9.83p,1z

ναι υπαρχει πλεον στοπ στο δρομο που ειναι τραβηγμενη η φωτό...
Άβαταρ μέλους
By postruck
#552057 Σήμερα το μεσημέρι λευκή b-class κάνει αναστροφή, επάνω σε διασταύρωση στην παλιά Κορίνθου-Πατρών,στα 100 μέτρα σταματά για να κάνει αναστροφή μια a-class,φυσικά φλας-αλαρμ δεν ανάβουν :tomato:
Αμέσως μετά ενα μικρό κοριτσάκι περνά στο κάθισμα του οδηγού :omg: και συνεχίζει την οδήγηση :rant: Και το καλύτερο στο τζάμι είχε αυτοκόλητο ιατρικός σύλλογος Αθηνών... :s_whiteflag Τώρα μπορούμε να πάμε στα άλλα τοπικά, να συνεχίσουμε για παιδικά καθίσματα και απο πότε πιάνουν τιμόνι σε δημόσιο δρόμο τα παιδιά...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#552301 Θα μου πείτε σιγά τα αυγά.....
Το θέμα είναι, ότι σε 15 μέτρα έχει αλάνα με άπειρο πάρκινγκ ΠΑΝΤΑ.
Άκουσα φωνές, βγαίνω έξω και βλέπω να τον κράζουν από τα μαγαζιά του δρόμου. Επίσκεψη σε Κατερίνα πήγαινε ο κύριος.... Το πήρε και έφυγε. Μας είπε (τη γειτονιά) και "αφιλοξενους"....
Ταγάρι... Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#552339
kyr80 έγραψε:Θα μου πείτε σιγά τα αυγά.....
Το θέμα είναι, ότι σε 15 μέτρα έχει αλάνα με άπειρο πάρκινγκ ΠΑΝΤΑ.
Άκουσα φωνές, βγαίνω έξω και βλέπω να τον κράζουν από τα μαγαζιά του δρόμου. Επίσκεψη σε Κατερίνα πήγαινε ο κύριος.... Το πήρε και έφυγε. Μας είπε (τη γειτονιά) και "αφιλοξενους"....
Ταγάρι... Εικόνα

< Note >


Έλα ρε τόσο πολύ αγανακτησες που το παράτησες όπου να ναι; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#553564 Σιγά τι έκανε και αυτός ο κακομοίρης, πέντε λεπτάκια :lol: σταμάτησε πάνω στις γραμμές και δεν μπορούσε να περάσει το τραμ :s_whiteflag
Μόλις κατάλαβε ότι είχαν έρθει μέχρι και τα κανάλια εξαφανίστηκε κύριος :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#553566
kyr80 έγραψε:Μας είπε (τη γειτονιά) και "αφιλοξενους"....
Ταγάρι...

Mercedes B klasse το εργαλείο ;