Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#482162 'Μα απλα ακολουθουν την παραδοση που λεει καπου...."Καβαλα παν' στην εκκλησια ,καβαλα προσκυνανε."..

Ασχετο αν ο "ναος" που μπηκαν ειναι για το στομαχι και οχι για το πνευμα.....
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#486022 Και εκεί που νομίζεις ότι το ρεκόρ κάλυψης θέσεων ΑΜΕΑ με ένα όχημα είναι 3 Εικόνα
Κοιτάς λίγο πιο αριστερά και βλέπεις τον πρωταθλητή:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#486029 Κατεβα Αυγουστο να δεις τι γινεται εκει, αυτο ειναι πταισμα.


Μαλλι γριας απεναντι, ΘΕΛΩ.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#490446 Μεσημέρι καθημερινής, Βάφλα στη Βουλιαγμένη. Άπειρες θέσεις στα 100 μέτρα, αλλά γιατί να μην παρκάρω μέσα στο μαγαζί;

Περιττό να πω ότι τα περισσότερα ακριβά οχήματα αντανακλούν αντικοινωνική συμπεριφορά, δείχνοντας πώς αποκτήθηκαν από τους κατόχους τους.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#491167 Ο κλασσικος ο ηλιθιος...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#491175
belgarion έγραψε:Και εκεί που νομίζεις ότι το ρεκόρ κάλυψης θέσεων ΑΜΕΑ με ένα όχημα είναι 3 Εικόνα
Κοιτάς λίγο πιο αριστερά και βλέπεις τον πρωταθλητή:

Εικόνα
Το ότι είναι εκεί οι οδηγοί τους και δεν τα παρατησαν για "5 λεπτά" διάρκειας 24 ωρών θα μπορούσε βέβαια να είναι ελαφρυντικο τους!
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#491177
cosneo έγραψε:
belgarion έγραψε:Και εκεί που νομίζεις ότι το ρεκόρ κάλυψης θέσεων ΑΜΕΑ με ένα όχημα είναι 3 Εικόνα
Κοιτάς λίγο πιο αριστερά και βλέπεις τον πρωταθλητή:

Εικόνα
Το ότι είναι εκεί οι οδηγοί τους και δεν τα παρατησαν για "5 λεπτά" διάρκειας 24 ωρών θα μπορούσε βέβαια να είναι ελαφρυντικο τους!
Συμφωνώ, από την άλλη, το γεγονός ότι πίσω μου υπάρχει ένα μεγάλο Δημοτικό Ελεύθερο πάρκινγκ το οποίο ήταν μισοάδειο και θα μπορούσαν να σταματήσουν ελεύθερα δείχνει ότι τους είναι εντελώς αδιάφορο ότι εκεί είναι θέσεις ΑΜΕΑ.
Η παρακάτω φώτο είναι κλασσικά από το υπόγειο πάρκινγκ του Λιντλ, μέρα με βροχή , έξω πανικός , μέσα 2-3 αυτοκίνητα , ο κλασσικός σταρχιδιστης όχι μόνο το άφησε μες στη μέση αλλά έχει κλείσει και τις 2 θέσεις ΑΜΕΑ που είναι ακριβώς δεξιά του. Εννοείται φυσικά ότι οι θέσεις ΑΜΕΑ στο υπαίθριο ήταν ήδη κατειλημμένεςΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#499563 Πέτυχα αντίστοιχη φάση με μάνα σε παπί με μπρος πίσω μικρά παιδιά και τις σχολικές τους τσάντες. Τι μυαλά κουβαλάνε....
Άβαταρ μέλους
By 224v
#500886 Το εχω ξαναπαρατηρησει αλλα εχθες στην επιστροφή από την Γραβια για Αθηνα μεσω Θήβας Μανδρας κ.λ.π. με τρελλανε ο αριθμος των αυτοκινητων που ειχαν αναμμενα τα φωτα ομίχλης..... μα γιατι το κανουν αυτά φωτιζουν πολύ κοντα μονο μπροστα σε τι βοηθουν τον οδηγο?? Αντίθετα ενοχλουν πολύ τους αντιθέτως ερχομενους γιατι τους τυφλωνουν... οσο για ρυθμιζμενα φωτα είναι ανεκδοτο, Αλλοι εχουν μονο ένα αναμμενο και νομιζεις ότι είναι μοτοσυκλεττα αλλοι το φως ομίχλης το ένα από τα δυο κοιταει αλου για αλλου και τυφλωνει τρελλα αν τον εχεις πισω σου.... Και φυσικα η τροχαια που ηταν παρουσα ομολογω αρκετα πυκνα σε διασταυρώσεις απλα ηταν εκει χωρις να ενεργει σε κατι...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#500895 Εγώ επέστρεψα χθες από πελ/σο. Κλασσικά η ΛΕΑ γεμάτη, όχι μόνο από αμάξια, αλλά και λεωφορεία. Μιλάμε για τρομερή παιδεία. Και σε όλο το ταξίδι είδα μόνο ένα περιπολικό σε ένα σημείο.
Αν δεν μπουν τπτ καμερούλες να πληρώνουμε την κάθε παράβαση, δεν πρόκειται να γίνουμε άνθρωποι ρε γμτ. :x
Άβαταρ μέλους
By markvag
#500898
224v έγραψε: μα γιατι το κανουν αυτά φωτιζουν πολύ κοντα μονο μπροστα σε τι βοηθουν τον οδηγο??


Γιατί είναι ηλίθιοι απλά. Έναν που είχα ρωτήσει, μου είπε "φαίνεται ωραία"...

Αϊ βγάλε άκρη... :vava:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#500900 Απίστευτα εκνευριστικό το σκηνικό με τη ΛΕΑ. Εγώ σήμερα επιστρέφω. Ανάλογα τα κέφια, θα παιχτεί λίγο κλείσιμο της ΛΕΑ.

< >