Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#436799
Να προχωρησω να μην προχωρησω....εκει εμεινα.να της το διαλυσω να μην της το διαλυσω???


:lol: :lol:

Dmitspan τι λινκ. ΤΙ ΛΙΝΚ. :x
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#438824 Διπλή σειρά, ένα και μέτρο από το παρκαρισμένο, πάνω σε διασταύρωση. Στη συνέχεια βγήκε και την άραξε στην πόρτα, ουσιαστικά πάνω στην (σβησμενη) διαχωριστική ενώ περίμενε τον συνοδηγό. Να σημειωθεί ότι υπήρχε θέση πάρκινγκ ακριβώς από πίσω μου και ο δρόμος είναι Εθνική Οδός με πάρα πολύ κίνησηΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#438855 Καλπακι; Καλα και συ. Εθνικη οδος και ξυστα. Εκει ειναι σαν να μπαινεις στου χουργιο. :rtfm: Αλαρμ,αεροσακοι ανοικτοι και μαλακωσΑ το γκαζ. :rtfm:
Αλλα εννοια σου. ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ. :s_yes Τελος τα προβληματα στα καλοκαιρινα Ιωαννινα. Αναποδα σε μονοδρομο-αψυχολογητες στροφες-παρκαρισμα οπως Αμερικη-γεροντια/θειτσομανιο στο τιμονι ΤΕΛΟΣ.

ΤΕΛΟΣ


































Εικόνα
Εικόνα

:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
:s_yummy :s_yummy :s_yummy


Με αυθεντικη σημαια της Ομοσπονδιας πισω.
Εικόνα

:s_roses :s_roses :s_roses

Παρε και αποκοσμο ουρλιαχτο © οταν μαρσαρει.


ΕΡΧΟΜΑCΤΕ

:s_music



Μονο κανε γρηγορα, το θελει ο Μαρκοβαγγος. :s_wink



































Και ο Κyr80. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#438857
g8777 έγραψε:Καλπακι; Καλα και συ. Εθνικη οδος και ξυστα. Εκει ειναι σαν να μπαινεις στου χουργιο. :rtfm: Αλαρμ,αεροσακοι ανοικτοι και μαλακωσΑ το γκαζ. :rtfm:
Αλλα εννοια σου. ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ. :s_yes Τελος τα προβληματα στα καλοκαιρινα Ιωαννινα. Αναποδα σε μονοδρομο-αψυχολογητες στροφες-παρκαρισμα οπως Αμερικη-γεροντια/θειτσομανιο στο τιμονι ΤΕΛΟΣ.

ΤΕΛΟΣ


































Εικόνα
Εικόνα

:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
:s_yummy :s_yummy :s_yummy


Με αυθεντικη σημαια της Ομοσπονδιας πισω.
Εικόνα

:s_roses :s_roses :s_roses

Παρε και αποκοσμο ουρλιαχτο οταν μαρσαρει.


ΕΡΧΟΜΑCΤΕ

:s_music



Μονο κανε γρηγορα, το θελει ο Μαρκοβαγγος. :s_wink



































Και ο Κyr80. :s_roses
Ρε λαμόγιο, το έχω βάλει και εγώ αυτό παλιότερα, μάλλον στο carspotting

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#438860
g8777 έγραψε:Σκεψου τι δουλεια εχει να ολοκληρωσει για να κυκλοφορει ακομα. :shifty:
Τελικά άλλο είχα βάλει, αλλά το έχω πετύχει και το δικό σου

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#438862
g8777 έγραψε:Αχα.

Με διεβαλλες με βαση ψευδεις κατηγοριες δλδ. :iconcool:


Εχω ορεξη. :shifty:
Περα από την πλάκα, άμα μου περίσσευαν, χαλαρά θα κυκλοφορουσα κάτι τέτοιο

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#441664 Σήμερα, απανωτοί οι μαλάκες...

Πρώτος ένας μπάρμπας με avensis, ο οποίος αντί να κάνει τον γύρο ενός τετραγώνου, προτίμησε να κάνει αναστροφή σε κεντρικό δρόμο στην Καλαμαριά, σε σημείο που ήταν τσίμα τσίμα. Φυσικά έκλεισε το δρόμο μέχρι η αβενσάρα να το καταφέρει (και στα @@ του)...

Αμέσως μετά (απόσταση 50 μέτρα) ένας άλλος μπάρμπας (καμιά 70φεύγα) με Opel corsa έκανε το ίδιο πράγμα, αλλά το έκανε σε διασταύρωση και σε σημείο που επιπλέον ο δρόμος στενεύει και στρίβει ελαφρώς! Αποτέλεσμα να κλείσει τη διασταύρωση (έκανε και μία ώρα να κάνει την αναστροφή) και φυσικά να τον βρίζουν οι οδηγοί... Και αντί να ζητήσει συγνώμη για τη |λογοκρισία| του φώναζε κιόλας... Ο μπροστά μου έκανε και όπισθεν να τον διευκολύνει τον παπάρα, έπρεπε να ήμουν εγώ πρώτος... Πρώτη μέρα στη δουλειά μετά από άδεια, ήταν ότι πρέπει να μου φτιάξει τη μέρα... :twisted: αλλά ατυχήσαμε...

ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΊΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΥ;;; ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΑΜΑΞΟ ΣΑΣ... ΠΟΣΟ;;;; :s_mad :s_mad
Άβαταρ μέλους
By Morx
#441845 Σημερα, ενα λεοφωρειο του ΟΑΣΘ αφησε την τελευταια του πνοη στην Κασσανδρου & Σοφοκλεους.

Το τι εγινε στα γυρω τετραγωνα, δεν περιγραφεται... οπου φυγει φυγει στο αντιθετο ρευμα εκοβαν ολοι με τα αυτοκινητα.
Αναποδα Σοφοκλεους, Αγ. Σοφιας και προς τα πανω και προς τα κατω... ενας με μηχανακι χτυπησε μια γρια σε πεζοδρομιο (ευτυχως δεν την εριξε) και απλα εξαφανιζολ....
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#442720 40 λεπτά Δέλτα Φαλήρου-Allou fun park επειδή είχε γίνει μια σύγκρουση οχημάτων, η οδική ήταν στη ΛΕΑ και εμπόδιζε τους βιαστικούς που χρησιμοποιούσαν τη ΛΕΑ με αποτέλεσμα να προκαλείται μποτιλιάρισμα για να εισέλθουν οι χεράδες στην κανονική λωρίδα, συν οι άλλοι μισοί που έκοβαν για να χαζέψουν
Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ :x
Άβαταρ μέλους
By elteo
#442916 Και Μεσογείων καραμπόλα τεσσάρων αυτοκινήτων. Η ουρά έφτανε μέχρι το Φάληρο. Η υπομονή έπιασε ιστορικά χαμηλά.