Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#575817 Σαφεστατα! Ειναι εντυπωσιακο ποσο διδασκονται απο καθε τι που συμβαινει!
Οχι οτι δεν υπαρχουν και μαλακες σκυλοι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#575866 Κάπου είχα δει πως οι σκύλοι στη Μόσχα έμαθαν να χρησιμοποιούν το μετρό... :dizzy: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#575876 Εδώ πάντως δεν πρόκειται να μάθουμε με τίποτα, ειδικά όταν βλέπεις ΜΠΑΤΣΟ (σωστός χαρακτηρισμός στην προκειμένη) να παρακάμπτουν ολόκληρη ουρά με το περιπολικό για να βγουν μπροστά πρώτοι χωρίς φάρο ή/και σειρήνα έτσι επειδή έχουν το ακαταλόγιστο. Αμ δεν.
Εννοείται ότι έχω δει και ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ να περιμένουν κανονικά στην σειρά τους και τους βγάζω το καπέλο. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#576012 Καράfake.

Λείπει η ποτηροθήκη με το φραπέ, το μάτι κρεμασμένο από το καθρέφτη και η πόρτα για να κρεμάσεις έξω το ταριφόχερο.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576019 Ναι ενώ τα Αμερικανά δεν το έχουν με τον καφέ (σταρμπακς ξέρω γω). Που για αυτούς είναι λόγος απόρριψης ενός μοντέλου αν δεν έχει ποτηροθηκες.

/Άσχετο :lol:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#578386 Δυνατή συμμετοχή, ανεβάζει τον πήχη. Απλά έκλεισε είσοδο υπογείου δημοτικού πάρκινγκ που λειτουργούσε κ ήταν κ δωρεάν. Του πήραν τις πινακίδες, σε διάρκεια μισής ώρας τουλάχιστον δεν εμφανίστηκε.... Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#578388 Προχθες βρισκομαι εδω στη μεσαια λωριδα ( μιας και η ακρα αριστερη εχει μονιμα παρκαρισμενα) με φλας για να στριψω αριστερα.

ΤΣΟΥΡΑΠΩ θειτσα με Rav4 μπροστα μου , πρωτη στο φαναρι. Αλαρμ :s_yummy , κατεβαινει :s_airkiss , κλειδωνει :s_howdy , την κοιταω :s_omg , με κοιταει :s_bye ,

-Θελω να στριψω , που παρκαρεις;; :s_omg :s_omg :s_omg

-ΠΕΝΤΕΛΕΠΤΑΚΙΑ :rtfm:

:s_shout

Δεν εμεινε αλλη επιλογη, νεκρα στο πολο και μαρσαρισμα μεχρι τερμα στις 6100 σαλ. Δεν ξερω αν διαβασατε για το ωστικο κυμα που εκανε θρυψαλλα ολες τις τζαμαριες σε 5 τετραγωνα. Εγω ημουν. :oops:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#578398 Σε αστικό δρόμο διπλης με μια λωρίδα ανά κατεύθυνση, ευθεία, και όριο αυστηρό 40 χλμ/ω
Πώς κατάφερε και το κάρφωσε στο πλάι σε παρκαρισμένο Α3 σε εσοχή με δέντρα εμπρός πίσω , κ@λο έκανε το παρκαρισμενο πισω αριστερά ενώ και το δικό του διέλυσε ψαλίδι εμπρός δεξιά και όλα τα παταφερναλια.

Πλάκα έχουν οι αστυνομικοί που σε κάτι τέτοια (σπάνια ομολογουμένως συμβαίνουν) οδηγούν δίχως αύριο για να φτασουν στο crime scene
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#578403
dekouk έγραψε:Δυνατή συμμετοχή, ανεβάζει τον πήχη. Απλά έκλεισε είσοδο υπογείου δημοτικού πάρκινγκ που λειτουργούσε κ ήταν κ δωρεάν. Του πήραν τις πινακίδες, σε διάρκεια μισής ώρας τουλάχιστον δεν εμφανίστηκε.... Εικόνα

< Note >


βασικά ήθελε και σήκωμα το αυτοκίνητο, αφαίρεση άδειας οδήγησης και λιθοβολισμό...
έλεος με τον κάθε μλκ που γράφει όλους τους υπόλοιπους στα παπάρια του...
Μάρκο πάρε Niva!!! τσοντάρω... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By glf
#578518 Πώς είναι η φάση που βγάζουν φώτο μοσχάρια που παρκάρουν σε θέσεις ΑΜΕΑ;

Ε προχθές ήμουν σε αντίστροφη κατάσταση. Ένας φίλος είναι καθηλωμένος εδώ και χρόνια από σκλήρυνση κατά πλάκας και όποτε βγαίνουμε βοηθάω να τον βάλουμε με το καροτσάκι στο αυτοκίνητο τους (παντρεμένος) ε και αν πάμε κάπου που βολεύει να πάμε όλοι με ένα αυτοκίνητο, το οδηγάω κιόλας (ως κάτοχος μεταπτυχιακού στην οδήγηση). Το δικό τους αυτοκίνητο ξαναλέω.
Ε προχθες που βγήκαμε κέντρο για κρασάκι κατάλαβα ότι τόσα χρόνια δεν πήραν το σήμα ΑΜΕΑ για το αυτοκίνητο :)
Οπότε τον βγάλαμε δίπλα από το μαγαζί και πήγα να βρω να παρκάρω όπου βρω..
Άβαταρ μέλους
By markvag
#578539
g8777 έγραψε:
Δεν εμεινε αλλη επιλογη, νεκρα στο πολο και μαρσαρισμα μεχρι τερμα στις 6100 σαλ. Δεν ξερω αν διαβασατε για το ωστικο κυμα που εκανε θρυψαλλα ολες τις τζαμαριες σε 5 τετραγωνα. Εγω ημουν. :oops:


Τελικά την έκανες την μετατροπή στο Kolo με το engine swap που λέγαμε... :s_yes Nice...

Από κατανάλωση τι λέει; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#578552
g8777 έγραψε:Δεν εμεινε αλλη επιλογη, νεκρα στο πολο και μαρσαρισμα μεχρι τερμα στις 6100 σαλ. Δεν ξερω αν διαβασατε για το ωστικο κυμα που εκανε θρυψαλλα ολες τις τζαμαριες σε 5 τετραγωνα. Εγω ημουν. :oops:

Δεν σπανε τα πολο!!

:lol: :lol: