Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#469679 Δεν βγήκε ο σεκιουριτας?

Έχω τύχει παρόμοιο σκηνικό με ελληναρα φυσικά που ήθελε να μπει στο κατάστημα με το Kia Sportage του και μετά την παρατήρηση του σεκιουριτα, του εφταιγαν οι κωλογερμανοί, οι κωλοελληνες που τους πληρώνουν, οι σακούλες που χρεώνονται κλπ. Δεν ψωνισε και έφυγε θυμωμενος...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#470901 Πολύ βολικές αυτές οι ράμπες παρκαρίσματος, γιατί δεν είναι περισσότερες;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#470913
Scotch έγραψε:Και γιατί είναι τόσο στενές.

Όχι GB, δεν είναι δική μου η φωτογραφία.


Βασικά χαζομάρα είπα. Σήμερα έβρεχε οπότε δεν ήταν καν σημερινή η φωτογραφία.
Ήμουν εκεί γύρω.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#470956
Scotch έγραψε:Εικόνα


Γι' αυτό το λόγο κι εγώ :superman: και ο ΚΚ :superman: δεν πρόκειται ποτέ να αγοράσουμε ΜΒ στην Ελλάδα.
:s_tongue
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#471284
mousatos έγραψε:
Scotch έγραψε:Εικόνα


Γι' αυτό το λόγο κι εγώ :superman: και ο ΚΚ :superman: δεν πρόκειται ποτέ να αγοράσουμε ΜΒ στην Ελλάδα.
:s_tongue

την ιδια φιλη εχουμε ε :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#471700 Πινακίδες νέου τύπου για τα Ι.Χ. επιβατικά από το Υπουργείο Μεταφορών σε συνεργασία με την εταιρεία-κολοσσό στον χώρο του αυτοκινήτου Auto Marin:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#471701 Και πόσοι κυκλοφορούν χωρίς πινακίδες και δεν τρέχει τίποτα. Να σε τρακάρει κανένας τέτοιος και να φύγει... :x
Άβαταρ μέλους
By Serf
#471728
fokion έγραψε:Θεωρω πιθανότερο να ειχε την πινακίδα ΔΟΚ κάπου πετάμενη μέσα στο αυτοκίνητο...
Εντελώς μα εντελώς αδιάφορο. Η πινακίδα οφείλει να βρίσκεται και για πρακτικούς λόγους σε συγκεκριμένο σημείο.

< Note >