Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#663310 Και που ξερουμε αν έχει πρόβλημα ή όχι;Κοίταξες αν έχει καρτα στο παρμπριζ?
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#663312 Γαλλικές είναι οι πινακίδες. Δεξιά χαμηλά στο παρμπρίζ έχει ένα μπλέ αυτοκόλλητο, ξέρουμε αν έτσι είναι το σύμβολο αναπήρων στη Γαλλία;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#663348 Βαρουσα μονος μου facepalms σημερα. Φορτωνει το πορτ παγκαζ ταλαιπωρημενος μεσηλιξ σε θεση αναπηρου, νεος παραδιπλα σε σημειο που δεν ενοχλει, αλλα δεν μπορει και να το κλειδωσει και να φυγει τον ρωταει:

-φευγετε;
-φευγω, αλλα δε μπορεις να το βαλεις εδω, ειναι για αναπηρους

Προφανης απαντηση; Νο προμπλεμο, δεν το προσεξα (το σηματακι δεν ηταν σε πινακιδα, μονο στο οδοστρωμα κατω απο το αμαξι του μεσηλικα)

Απαντηση νεου; Α, γιατι μου φαινεστε μια χαρα!

Και εκει φυσικα τα πηρε ο αλλος και αρχισε να φωναζει ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ??????
Άβαταρ μέλους
By italakias
#663362 Αυτος ο νεος ,εκτος απο αδιακριτος ειναι και βλαμμενος.
Βαζω στοιχημα οτι αν εργαζεται,δεν παιρνει παραπανω απο 600ευρω τον μηνα
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#666029 καθικια
ποσους τοσους βλεπω!
το θεμα ειναι τι κανεις σε αυτην την περιπτωση, κανεις παρατηρηση να μαλωσεις να τσακωθεις η δινεις τοπο στην οργη?

εχω ξαναναφερει τον γειτονα μου που σε σμαρτακι βαζει τα 2 του μικρα και την γυναικα και πηγαινουν βολτα
εντωμεταξυ εχει BMW 113
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#666042 Έτσι ταξιδεύαμε! Χαζεύοντας την διαδρομή από το παρμπρίζ. :inlove:

Και που να κάνετε καμιά βόλτα και σε χωριά. Να δείτε παιδάκια πάνω σε μηχανές. Και δεν μιλάμε για τόσο μεγάλα παιδιά όπως αυτό της φωτογραφίες, αλλά παιδιά 3-5 ετών... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#666054 Τα ίδια κι από δω. Ποτέ δε θύμαμαι να μας είχανε με ζώνη. Για καθισματακι φυσικά ούτε λόγος.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#666087 Έχω δει ακόμα και μωρο στην εταζερα...
Φυσική επιλογή λέγεται και έχει σταματήσει να με εντυπωσιάζει.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#666155
axel12p έγραψε:Έτσι ταξιδεύαμε! Χαζεύοντας την διαδρομή από το παρμπρίζ. :inlove:


Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως πρέπει και τώρα να επαναλαμβάνουμε τα ίδια λάθη...



Geralt έγραψε:εντωμεταξυ εχει BMW 113


:hmmm:

Καινούριο μοντέλο; :hmmm:

:shifty: :lol: