Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#18882 Το τελευταίο μέρος της οδήγησης στην Τήνο. Το άσχημο είναι ότι δεν έχω κρατήσει άλλες διαδρομές, όπως την υπέροχη προς Πύργο που περνάει από Υστέρνια και Καρδιανή με την απίστευτη θέα του Αιγαίου.



Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#19385 Ένα σημερινό που κάνω λίγες ταρζανιές. Τα γράφω στην περιγραφή του βίντεο. Δεν πίεσα κανέναν, δεν κινδύνευσα πουθενά, αλλά ήμουν παντού πάνω από το όριο έως +50km/h (εκεί που μπαίνω μπροστά από το μαύρο Honda).



Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#28776 Μιας και το θυμήθηκα σήμερα, αν και το είχα ανεβάσει καιρό, να και η διαδρομή που είναι η συνέχεια του προηγούμενου βίντεο.

Βέροια - Αθήνα



Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#28867 Προσφατο (2008...) βιντεο,απο την επισκεψη στα Μεγαρα με φιλικο δυνατο passat...το λες και βασανιστηριο με την σταγονα... :lol:

Άβαταρ μέλους
By JBT
#28877
pipinos1976 έγραψε:Ένα σημερινό που κάνω λίγες ταρζανιές. Τα γράφω στην περιγραφή του βίντεο. Δεν πίεσα κανέναν, δεν κινδύνευσα πουθενά, αλλά ήμουν παντού πάνω από το όριο έως +50km/h (εκεί που μπαίνω μπροστά από το μαύρο Honda).



Ευχαριστώ.



Αν κάποιος δει το βίδεο χωρίς να ξέρει τι ποσότητα είσαι, θα μπορούσε να γράψει μερικές σελίδες για το θέαμα.

Πραγματικό ήθος και αξιοπρέπεια εκπαιδευτικού έχεις.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#29052
CARυοθραύστης έγραψε:Αν κάποιος δει το βίδεο χωρίς να ξέρει τι ποσότητα είσαι, θα μπορούσε να γράψει μερικές σελίδες για το θέαμα.

Πραγματικό ήθος και αξιοπρέπεια εκπαιδευτικού έχεις.


Τι εννοείς με το "ποσότητα";

Για το ήθος και την αξιοπρέπεια είναι δεδομένα και, μάλιστα, είμαι ο πιο ηθικός από όλους. Ούτε χάρες, ούτε υποσχέσεις βαθμών, ούτε λούφα, ούτε, όμως, στραβά μάτια, απομάκρυνση από τους μαθητές κτλ. Τη μία ώρα θα τους βάζω διαγώνισμα που με το ζόρι θα προλάβουν να λύσουν και την επόμενη, στο κενό μου, θα τους βάζω κόντρες στα σουτ και θα τους κερδίζω με κλειστά μάτια. Τώρα, αν το ήθος και η αξιοπρέπεια, μετρώνται από το αν πήγα +50 του ορίου, μάλλον είμαι ανήθικος, οπότε δεν κάνω για εκπαιδευτικός, όπως δεν κάνει κανείς άλλος που υπερβαίνει το όριο για το επάγγελμα που εξασκεί...

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#29528 Έτσι θα σού έχουνε πει, άρα έτσι θα είναι.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#29537
CARυοθραύστης έγραψε:Έτσι θα σού έχουνε πει, άρα έτσι θα είναι.


Τι ακριβώς ζητάς από εμένα; Γιατί αυτό το κυνήγι και οι άμεσες και έμμεσες επιθέσεις, χωρίς, όμως τεκμηρίωση ή χωρίς επιχειρήματα;

Αν θες να πεις κάτι, πες το ευθέως, χωρίς περιστροφές, τσιτάτα και κρυφά νοήματα. Πες αυτό που θες να πεις ξεκάθαρα, στη φόρα, όπως θες να το πεις και εγγυώμαι εγώ ότι δε θα διαγραφεί τίποτε, όσο υβριστικό κι αν είναι (αυτό το ζητάω από τη διαχείριση τώρα). Αλλά να έχεις το θάρρος της γνώμης σου, να λειτουργήσεις σαν* άντρας για μια φορά.

Ευχαριστώ.

* Το ως θα μπει αν και όταν μιλήσεις ευθέως. Μέχρι τότε "σαν" άντρας, δηλαδή δεν έχεις την ιδιότητα, την οποία ζητάω να παρουσιάσεις, αν έχεις τα κότσια και το θάρρος.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#29543 Τι λες βρε κατακαημενε που υπέθεσες ότι σε φοβάμαι ή οτιδήποτε τέτοιο. Σε ξαναλέω, αναπαράγεις την κάθε βλακεία που ακούς Και βέβαια την ενστερνιζεσαι.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#29546
CARυοθραύστης έγραψε:Τι λες βρε κατακαημενε που υπέθεσες ότι σε φοβάμαι ή οτιδήποτε τέτοιο. Σε ξαναλέω, αναπαράγεις την κάθε βλακεία που ακούς Και βέβαια την ενστερνιζεσαι.


Φοβάσαι την αντιπαράθεση και δε λες ακριβώς αυτό που θες να πεις. Για ποια βλακεία μιλάς; Ειλικρινά δεν μπορώ να ακολουθήσω τη σκέψη σου γιατί δεν είμαι μέσα στο μυαλό σου για να καταλάβω σε τι αναφέρεσαι.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#48313 Το πάλαι ποτέ ένδοξο Sporty.

https://www.youtube.com/watch?v=ifR2aei ... z3WufgKSvQ

https://www.youtube.com/watch?v=Zu0ThkZ ... z3WufgKSvQ

Και διηγώντας τα να κλαις!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#48349 Προς τι η μανία με τα cold start video; Τι περιμένεις να δεις ας πούμε;
Άβαταρ μέλους
By Mad_Max_Geo
#48447 Ειδικά τα καινούρια δεν έχουν ενδιαφέρον στο cold start. Άμα υπάρχει καμία γριά μερσεντε τότε Ναι!