Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#358549
REALZEUS έγραψε:Δεν είναι ήχος Ferrari προφανώς, αλλά μια χαρά ακούγεται το Βανκελάκι.


δεν είναι φεραρι,αλλα είναι υπεροχος ο ηχος τους.Σε φτιαγμένα δε είναι πολύ πιο ωραιος με το χαρακτηριστικο αρυθμο ρελαντί

Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#358554
JimClark έγραψε:Δαιμονισμένο :lipsealed: Πρόσεχε λίγο στις αλλαγές νομίζω "φουσκώνει" το γκάζι στην αλλαγή.

Τα φοβάμαι κάτι τέτοια εγώ.

Αφού είμαι κουλομαρία μεγάλη

.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#358559
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Δεν είναι ήχος Ferrari προφανώς, αλλά μια χαρά ακούγεται το Βανκελάκι.


δεν είναι φεραρι,αλλα είναι υπεροχος ο ηχος τους.Σε φτιαγμένα δε είναι πολύ πιο ωραιος με το χαρακτηριστικο αρυθμο ρελαντί



Δεν είχα ιδέα ότι το 767 έχει βάνκελ.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#358565 4ροτορο Turbo, κόλαση

.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#358572 Καλά όντως αδιάφορος ο ήχος, αλλά αυτό το μπιπ σπάει νεύρα. Απενεργοποιείται;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#358576
panos2171 έγραψε:
Δεν είχα ιδέα ότι το 767 έχει βάνκελ.


και το 787Β που κερδισε το Λε Μαν το 1991

https://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_787B
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#358579
bihlas87 έγραψε:4ροτορο Turbo, κόλαση


δεν είναι τούρμπο,ατμοσφαιρικο είναι όπως και το 787Β :metalo:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#358595
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Δεν είναι ήχος Ferrari προφανώς, αλλά μια χαρά ακούγεται το Βανκελάκι.


δεν είναι φεραρι,αλλα είναι υπεροχος ο ηχος τους.Σε φτιαγμένα δε είναι πολύ πιο ωραιος με το χαρακτηριστικο αρυθμο ρελαντί



Μου βάζεις ένα αγωνιστικό, πρέπει να σου απαντήσω με το ίδιο νόμισμα. :lol:



:s_cool
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#358606
REALZEUS έγραψε:
Μου βάζεις ένα αγωνιστικό, πρέπει να σου απαντήσω με το ίδιο νόμισμα. :lol:


σαν πλυντηριο μου ακούγεται. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#358621
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
Μου βάζεις ένα αγωνιστικό, πρέπει να σου απαντήσω με το ίδιο νόμισμα. :lol:


σαν πλυντηριο μου ακούγεται. :shifty:


https://el.wiktionary.org/wiki/%CE%A9%CE%A1%CE%9B

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#358849
drdino έγραψε:Καλά όντως αδιάφορος ο ήχος, αλλά αυτό το μπιπ σπάει νεύρα. Απενεργοποιείται;


+1

Είναι για κουλομαρίες να χαμπαριάζουν τον κόφτη... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#371829 Ωραία τραβάει η AS200, κάνει και μόνη της GPS overlay αν και λείπουν πληροφορίες από τη τηλεμετρία μου (και βαριέμαι τραγικά να τις περάσω).

Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#372135
vagmann έγραψε:Πολυ ωραιος ομως!(αφορα το οδηγικο κομματι...)


Ευχαριστώ. :)

Δε ξέρω αν φαίνεται εύκολο, δεν είναι. Τεράστιο περιθώριο βελτίωσης κυρίως από τα λάστιχα. Γύρναγα 42,7 και με καινούρια είχα γυρίσει 41,6. :s_omg
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#437057 Μισή βόλτα Χολομώντα, να καεί η σάπια βενζίνη κ να δω σε τι φάση βρίσκονται τα φθινοπωρινά χρώματα. Κάπως συμμετοχικό το πίσω μέρος, δεδομένης της πρόσφατης και καθυστερημένης αλλαγής μπρος πίσω



Ωραία γωνία , μου άρεσε, αλλά πρέπει να βρω ένα extension να βγει άλλους 15 πόντους προς τα έξω