Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#702013
Dimitris_P έγραψε:Τι εννοείς συστήματα τυφλών; Αν λες τα beepers έχουμε στην Ελλάδα τέτοια;

ναι αυτα γυρω απο το κεατ τα εχουν παντως
Άβαταρ μέλους
By Chris
#702014 Εχω δει κι εγω ηχειακια πανω στα φαναρια σε διαφορα σημεια, δεν εχω ακουσει ποτε ομως
Άβαταρ μέλους
By mirage
#702036
Dimitris_P έγραψε:Τι εννοείς συστήματα τυφλών; Αν λες τα beepers έχουμε στην Ελλάδα τέτοια;
Εδω και καμια 25αρια χρόνια, ίσως και παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#702037 'Εχω δει και τα έχω ακούσει αλλά δε θυμάμαι που. Σίγουρα δεν υπάρχουν σε όλα τα φανάρια.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#702060 Σίγουρα όχι όλα τα φανάρια, στα πιο κεντρικά υπάρχουν όμως, πρόχειρα θυμάμαι στην Πανεπιστημίου, στο Πεδίο του Άρεως, Κηφησίας.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#702089 Αυτα τα συστηματα που εχουν εγκαταστησει μπροστα στο Παναθηναικο Σταδιο τι ειναι;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#702090 Μια |λογοκρισία| και μιση,!!! Ποιος τα αξιοποιεί??? Φωτάκια κάτω στη διαγράμμηση. Ήχος, και δευτερόλεπτα αλλαγής!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#702091 Διαβάσεις επαυξημένης πραγματικότητας, λολ...
3D διαβάσεις, δείχνουμε και μια εξωστρέφεια :lol: κάτι εκατομμύρια(στην κυριολεξία!!) περνάνε κάθε χρόνο από εκεί, μη μας πούνε και γύφτους :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#702500 Η μέρα που δάκρυσε και ο Θεός: Η τραγωδία στα Τέμπη με τους 21 μαθητές (pics)

https://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia/a ... zNHTOT1X0A
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#702503 Λίγες μέρες μετά αναχωρούσαμε 5ημερη για Ρόδο η Γ' Λυκείου και σκέφτονταν να ακυρώσουν τις εκδρομές (ή είχαν ακυρωθεί κάποιες, δεν θυμάμαι ακριβώς). Είχαν φοβηθεί πολλοί γονείς πάντως.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#702533 Ναι θυμάμαι είχε γίνει χαμός...
Ψύχραιμη αντιμετώπιση να ακυρωθούν εκδρομές επειδή συνέβη ένα τροχαίο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#702567 Φανταζομαι δεν θα σου περασε απο το μυαλο οτι θα ηταν ΜΕΓΙΣΤΗ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΑΠΟΚΤΗΝΩΣΗΣ το να συνεχιστουν κανονικα οι εκδρομες των σχολειων οταν μια ολοκληρη κοινωνια ειχε βουβαθει. :vava:

Γιατι αν σου περνουσε δεν θα πατουσες Υποβολη Δημοσιευσης . :roll:

Αυτο το τροχαιο το ανακαλω συχνα στις κουβεντες μου οταν θελω να δωσω ενα παραδειγμα του ποσο της πλακας ιστορια ειναι αυτος ο λαος (και κατ επεκταση οι αντιπροσωποι του στο Κυνοβουλιο). Συζητησεις επι συζητησεων* για τους κινητους Χαρους που λεγονται Φορτηγα/Λεωφορεια στην Ελλαδα, και να τα λαστιχα με τα 700κ χλμ πανω, να οι αυπνοι οδηγοι, να οι υπερβασεις του φορτιου, να οι πειραγμενοι ταχογραφοι. Και ερχεσαι 20χρονια μετα και διαπιστωνεις οτι το μονο που εγινε ηταν να αφοδευσουμε πανω στην μνημη των παιδιων. Τιποτ αλλο.


* Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#702572 Ηταν να γυρισω απο την Γαμβεττα -->Αθηνα...Και δεν εφευγε το κτελ... (ειχαν πει απλα για ενα ατυχημα)Δεν το εψαξα και πολυ και εμεινα μια νυχτα ακομα...
Μετα ηρθε το σοκ
Τραγικο απο οπου και να το πιασεις :s_sad

Πως περασαν τα χρονια..