Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527004
cabala10 έγραψε:
mousatos έγραψε:
cabala10 έγραψε:δεν περασαν ουτε 2 μηνες και το πρωτο σοβαρο τροχαιο εγινε..

Πως είσαι τόσο σίγουρος οτι είναι το 1ο . Μπορεί να έγιναν άλλα 10.
Είσαι 24 ώρες δίπλα στο φανάρι;

ε οσο να ναι μενω 20 μετρα απο τα φαναρια και να μην θελω ακουω τα παντα ειδικα τωρα που δεν εχω δουλεια :lol:


μήπως είσαι πράκτορας της αστυνομίας ; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#527011
Dimitris_P έγραψε:Άρα δεν φταίνε τα φανάρια, απλώς είχαν βολευτεί με τις παλιές ρυθμίσεις :lol:

ε οσο να ναι το να διωχνεις 2 μεγαλους δρομους ταυτοχρονα δεν ειναι και οτι καλυτερο ειδικα δεν οταν δεν βγαζουν φλας
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527013 βάλε live camera και θα τα κονομήσεις με τα παλαβά που θα δείχνει 24/7 !!
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#527027
mousatos έγραψε:βάλε live camera και θα τα κονομήσεις με τα παλαβά που θα δείχνει 24/7 !!

μου εφερες στο μυαλο ενα παλιο καλο βιντεο
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527034 "ωραία" γειτονία :lipsealed:

Στα δικά μας τώρα. βάλε να γράφει και όταν ακούς ατύχημα θα δίνεις με το αζημίωτο τα πειστήρια του "εγκλήματος".
Παρεμπιπτόντως , δε πιστεύω να καπνίζεις στο σπίτι κι από πάνω εεε; :ninja:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527337 προσπάθησα να το κάνω χιουμοριστικό αλλά βγήκε κάπως ειρωνικό. Τέλος πάντων , παθών και μαθών.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#527372
mousatos έγραψε:προσπάθησα να το κάνω χιουμοριστικό αλλά βγήκε κάπως ειρωνικό. Τέλος πάντων , παθών και μαθών.
Come again? Που είδες την ειρωνία; Λολ

< 4A >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#527855 Omg!!!!



< Note >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#527872 Αυτός με το βυτίο εντελώς αφρενάριστος έπεσε πάνω στον μπροστινό :lipsealed: ;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#527881 Πραγματικά. Υπάρχει κανένα video με την εκκένωση του αυτοκινητόδρομου; Έχω την αίσθηση ότι αν είχε συμβεί στην Ελλάδα, θα είχαμε καμία 50ρια selfie deaths.

< >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#527882
Scotch έγραψε:Πραγματικά. Υπάρχει κανένα video με την εκκένωση του αυτοκινητόδρομου; Έχω την αίσθηση ότι αν είχε συμβεί στην Ελλάδα, θα είχαμε καμία 50ρια selfie deaths.

< >


Αν υπολογίσεις ότι η ΛΕΑ θα ήταν "πηγμένη", τότε μάλλον θα είχαμε και παραπάνω :shifty: ...