Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#800975 Τι έχει η πίσω πόρτα; Έτσι είναι μαμίσια μισό τζάμι μισό λαμαρίνα.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#800977
edmond έγραψε:Τι έχει η πίσω πόρτα; Έτσι είναι μαμίσια μισό τζάμι μισό λαμαρίνα.


Γιου τρολ μι ματς ορ γουατ?
Άβαταρ μέλους
By edmond
#800990
BARHonda έγραψε:
edmond έγραψε:Τι έχει η πίσω πόρτα; Έτσι είναι μαμίσια μισό τζάμι μισό λαμαρίνα.


Γιου τρολ μι ματς ορ γουατ?

Λολ :lol: :lol:
Το μυαλό μου καρφώθηκε στο πορτμπαγκάζ, σχώρα με.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#802305 Εικόνα

Συγκλονίζει την τοπική μας κοινωνία η είδηση του θανατηφόρου τροχαίου στο 1ο χλμ Επαρχιακής Οδού (κοντά στη ΝΕΟΓΑΛ) πριν από περίπου μιάμιση ώρα.

Σύμφωνα με πληροφορίες, Ι.Χ εξετράπη της πορείας του κι έπεσε πάνω σε τοίχο, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες.

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, νεκρή είναι μία νεαρή γυναίκα και ένας άνδρας που επέβαιναν στο αμάξι.

Στο σημείο έσπευσαν Πυροσβεστική, Τροχαία, ΕΚΑΒ και Πολιτική Προστασία.

https://www.kosvoice.gr/%CE%95%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1/item/%CF%83%CE%BF%CE%BA-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B8%CE%BB%CE%AF%CF%88%CE%B7-%CE%BD%CE%B5%CE%BA%CF%81%CE%AE-%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CE%B1%CF%81%CE%AE-%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%AD%CE%BB%CE%B1-%CF%83%CE%B5-%CE%B8%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%B7%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF-%CE%B4%CF%85%CF%83%CF%84%CF%8D%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%AF%CF%83%CE%BF%CE%B4%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%80%CF%8C%CE%BB%CE%B7%CF%82
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#802308 Ω να γαμήσω…

Κατάλαβα το σημείο αλλά πως βρέθηκε πίσω από το τοιχίο δεν μπορώ να το φανταστώ, θα φανεί κλισέ, αλλά πρέπει να έτρεχε πολύ

Εν τω μεταξύ είναι ακριβώς πριν από ελαφρύ αριστερό σπάσιμο αλλά δεν δικαιολογεί το ατύχημα. Πρέπει να το έχει χάσει πολύ πιο πριν…
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#802315
Dimitris_P έγραψε:Τι αμάξι ήταν;

Τέτοια ζάντα έχω δει σε Lexus IS 1st gen . Τέτοιο χάλι παραμόρφωση μέσα σε κατοικημένη περιοχή μόνο γιαπωνέζικο 25ετίας ή κομμένα-ξαναραμμένο σασί.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#802318 Κρατάω μία πισινή μήπως του πετάχτηκε κάποιος από το στενό τελευταία στιγμή (επιτρέπεται μόνο δεξιά στροφή από το στενό, όχι αριστερή αλλά έχω δει αρκετούς φωστήρες να το γράφουν στα φρύδια τους. Γλυστράει απίστευτα βγαίνοντας, δεν μπορείς να πατήσεις γκάζι και να φύγεις) και για να τον αποφύγει έκανε καμιά περίεργη τιμονιά