Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#541795 e46
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#541833 Ένας λιγότερος αεροπόρος από τους δρόμους μας...
Πολυ κρίμα για το κοριτσάκι...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#541834 Έχει νόημα να αναφέρουμε ατυχήματα με δίτροχα (με την έννοια ότι είναι πολύ συχνό το φαινόμενο);
Αν ναι, πριν από μισή ώρα περίπου, στη Λ. Μεσογείων, στην ανισόπεδη της Κατεχάκη, άνθρωπος ξαπλωμένος ανάσκελα στην άσφαλτο, περίμενε (?... υποθέτω... ήταν ακίνητος) το ασθενοφόρο. Είχε αίματα στο κεφάλι, αν και υπήρχε κράνος δίπλα. Η μηχανή 30 μέτρα πιο πέρα με ζημιά πτώσης. Σταματημένο ανακριτικό βαν και 4-5 αυτοκίνητα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#541883 κρεοπωλης
Εικόνα

Μεγαλωνε ο αλλος την κορη του για να την σκοτωσει αυτος ο τρομπας
Αλλα ρε πουστη μου η μπαργουμαν ησουν. Εσυ τον σερβιριζες..τι στο καλο εκανες στο αυτοκινητο του...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#541935
Geo f1 έγραψε:κρεοπωλης
Εικόνα

Μεγαλωνε ο αλλος την κορη του για να την σκοτωσει αυτος ο τρομπας
Αλλα ρε πουστη μου η μπαργουμαν ησουν. Εσυ τον σερβιριζες..τι στο καλο εκανες στο αυτοκινητο του...


Kαι εφοπλιστής να τη σκότωνε πάλι τρόμπας θα ήταν. Εν τω μεταξύ 30 χρονών μαντράχαλος.... αν ήταν κανένα πιτσιρίκι θα λεγα ότι της έκανε φιγούρα ή ήταν άπειρος αλλά 30 χρονών και να κάνεις τέτοιες χοντρές μ....... μιλάμε για μυαλό αμοιβάδας.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#541936
Geo f1 έγραψε:κρεοπωλης


Μεγαλωνε ο αλλος την κορη του για να την σκοτωσει αυτος ο τρομπας
Αλλα ρε πουστη μου η μπαργουμαν ησουν. Εσυ τον σερβιριζες..τι στο καλο εκανες στο αυτοκινητο του...


αμα ηταν τραπεζικος υπαλληλος θα ηταν καλυτερα?
τι σχεση εχει το κρεοπωλης?
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#541937 Για να δειξω ποιος ηταν αυτος ειπα το επαγγελμα του.
Το πηρες στραβα
Ολοι στην τσιτα για φορουμοκαυγαδες :roll:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#541938
Geo f1 έγραψε:Για να δειξω ποιος ηταν αυτος ειπα το επαγγελμα του.
Το πηρες στραβα
Ολοι στην τσιτα για φορουμοκαυγαδες :roll:


δλδ οταν εγραψες κρεοπωλης θα καταλαβαιναμε ποιος ειναι,ενω αν δεν το εγραφες δεν θα καταλαβαιναμε?
στη φωτο μονο το ενα προσωπο δεν ηταν εμφανες?
δεν ειμαι στην τσιτα,αλλα αυτο που εγραψες ακουστηκε σαν να εφταιγε το επαγγελμα του.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#541940 Kι εγώ κάπως έτσι το εξέλαβα εξού και το παρόμοιο ποστ με το dimvii.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#541945 Σώνει και ντε πως έφταιγε αυτός το έβγαλε το πόρισμα το δικαστικό σώμα των petrolheads?