Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#607385 Ντω μεταξύ στο καφέ που τραβήχτηκε το βίντεο, πάντα κάνω στάση για καφέ όταν ταξιδεύω προς Ανατολικά (σχεδόν πάντα παίρνω την παλιά ε.ο.) και παρκάρω εκεί μπροστά όπως όλος ο κόσμος.

Στη βόλτα μας προχθές Καβάλα, πάλι στο παραλιακό κομμάτι μετά το Οφρύνιο όλο σκεφτόμουν μπας κ δω κανα βανάκι να πηγαίνει "200 στη στροφή" τίγκα μετανάστες κατα πάνω μου.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#607389
224v έγραψε:
axel12p έγραψε:Κάθε λίγο και λιγάκι έχει δυστυχήματα στην Εγνατία Οδό, με θύματα μετανάστες. Μεταφέρει ο άλλος 12 άτομα στο Passat, τον καταδιώκουν και περιμένει ότι θα ξεφύγει; :thumbsdown:

Κρίμα το παιδί που χάθηκε άδικα... :(


Μα το δυστυχημα εγινε στον Αγ. Βασιλειο στα φαναρια εκει, οχι στην Εγνατια νομιζω...


Το γνωρίζω, απλά τα τελευταία χρόνια γίνονται διαρκώς αντίστοιχα ατυχήματα με λαθρομετανάστες στην Εγνατία Οδό, από την Αλεξανδρούπολη μέχρι την Θεσσαλονίκη.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#608652 https://www.zougla.gr/greece/article/tr ... me-to-tram
Άβαταρ μέλους
By Govus
#608654 Το είδα και χθες και μου έκανε εντύπωση... Πώς γίνεται να έχει τόσο μικρή (φαινομενικά πάντα) ζημιά :hmmm: ;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#608655 V10 ο δικός σου :lol:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#608672
Govus έγραψε:Το είδα και χθες και μου έκανε εντύπωση... Πώς γίνεται να έχει τόσο μικρή (φαινομενικά πάντα) ζημιά :hmmm: ;


μάλλον απλά ακούμπησε στα πλαστικά του τραμ :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#608816
Govus έγραψε:Αυτό λέει : https://www.news247.gr/koinonia/thessal ... 13780.html

Τουλάχιστον σκοτώθηκε το σωστό άτομο αυτή τη φορά.
Άβαταρ μέλους
By gakost
#608981 Μάλλον άκυρο το σχόλιο σου. Όλοι έχουμε μάνα, πατέρα, αδέρφια, φίλους κλπ. Κανένας δεν αξίζει να πεθάνει έτσι.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#609106
gakost έγραψε:Μάλλον άκυρο το σχόλιο σου. Όλοι έχουμε μάνα, πατέρα, αδέρφια, φίλους κλπ. Κανένας δεν αξίζει να πεθάνει έτσι.
Δεν το ευχόμαστε σε κανέναν αλλά αυτός που παίζει ρώσσικη ρουλέτα πρέπει να τη φάει αν είναι να τη φάει κάποιος...

Είναι πιο δίκαιο...