Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#572659
edmond έγραψε:Γι' αυτό τον άφησες; :shifty:


:shifty: :shifty:

Ήταν πρωί και δεν θυμάμαι... :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#573469 Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου: Καρότσα νταλίκας καρφώθηκε σε πινακίδα λόγω αέρα
https://www.protothema.gr/greece/articl ... logo-aera/
Σε εξέλιξη βρίσκεται επιχείρηση από συνεργεία της γέφυρας Χαρίλαος Τρικούπης, δυνάμεων της πυροσβεστικής και της αστυνομίας, για την απομάκρυνση νταλίκας, την καρότσα της οποίας νωρίτερα σήκωσαν οι ισχυροί άνεμοι, με αποτέλεσμα να καρφωθεί σε πινακίδα της γέφυρας,

Ναι...όχι αυτό δεν γίνεται απο αέρα.Φορτωμένη καρότσα δεν την σηκώνει αέρας,ούτε και άδεια εδώ που τα λέμε.Θα πάτησε το κουμπί κατά λάθος που δίνει εντολή στην τρόμπα και άρχισε να
σηκώνει.
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#575104 Πόσοι πόντοι είναι δυο μαλακιζμένα 15χρονα, ξεκράνωτα, που σφάζουν αφρενάριστα STOP, πάνω σε πατίνι Lime;

Η διασταύρωση στο χάρτη
Εικόνα

Το STOP που σφάξανε
Εικόνα

Και η διασταύρωση όπως την έβλεπα εγώ.
Εικόνα

Αν δεν υπήρχε ορατότητα, τα πέρναγα και τα δυο απο πάνω και τα πλήρωνα για ανθρώπους μετά....
:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#578526 Πάλι είσοδος και οδήγηση στο αντίθετο ρεύμα της Ε.Ο. Αυτή την φορά με έναν νεκρό. Ευτυχώς τουλάχιστον που δεν την πλήρωσε ο άτυχος που πήγαινε κανονικά στο ρεύμα του.

Φθιώτιδα: Θανατηφόρο τροχαίο στην εθνική οδό από αυτοκίνητο που κινούνταν ανάποδα.

https://tvstar.gr/fthiotida-articles/106021-fthiotida-thanatiforo-troxaio-stin-ethniki-odo-apo-aftokinito-pou-kinoyntan-anapoda

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#578531 Το Ρειντζ Ρόβερ έγινε έτσι ενώ το μικρό έπαθε λιγωτερα νομίζω.. Να το βάλλουν για δείγμα ασφαλούς οχηματος!!!! Οι Αγγλαρες

.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#578532 Μα επειδή έγινε έτσι το RR ο οδηγός του την γλύτωσε ενω του μικρού με τις φαινομενικά λιγότερες ζημιές, δεν τα κατάφερε.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#578536
224v έγραψε:Το Ρειντζ Ρόβερ έγινε έτσι ενώ το μικρό έπαθε λιγωτερα νομίζω.. Να το βάλλουν για δείγμα ασφαλούς οχηματος!!!! Οι Αγγλαρες

.
Σταματά σατανά γιορτάρες μερες. Γερμανικό ηταν το κίτρινο και όχι ιταλικό δεν υπάρχει λόγος να πετάς κοτρωνες για να το υποστηρίξεις.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#578547 Να υποθέσουμε δηλαδή οτι κάααααααπου εκεί βάθος κήπος, μπορεί και να χρειάζεται μια επανεξέταση της σχεδίασης-κατασκευής των συγκεκριμένων τμημάτων του δρόμου που "μπερδεύει" τους οδηγούς;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578550 Φυσικά και κάτι τέτοιο πρέπει να εξεταστεί. Αλλά ακόμη και λάθος να κάνει κάποιος και μπει λάθος, κατόπιν δεν δικαιολογείται να μην καταλάβει πως έχει μπει ανάποδα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#578558
224v έγραψε:Το Ρειντζ Ρόβερ έγινε έτσι ενώ το μικρό έπαθε λιγωτερα νομίζω.. Να το βάλλουν για δείγμα ασφαλούς οχηματος!!!! Οι Αγγλαρες

.
Διπλωματούχος μηχανικός να σου πετύχει.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#578569
224v έγραψε:Το Ρειντζ Ρόβερ έγινε έτσι ενώ το μικρό έπαθε λιγωτερα νομίζω.. Να το βάλλουν για δείγμα ασφαλούς οχηματος!!!! Οι Αγγλαρες

.
Με μοναδική λεπτομέρεια ότι ο οδηγός του range είναι ζωντανός ενώ του Up, όχι.



.