Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#657109 Εικόνα

Η κοπέλα κάτω ημιλιπόθυμη.
Στην μπέμπα αριστερά, ο οδηγός δεν είχε αισθήσεις.
Ελπίζω όλα να πήγαν καλά.
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#657126 που??? Μαλλον για ΝΑΤΟ μου κανει
Λογικά η κοπελα ειχε σταματησει στο φαναρι να κανει αριστερα και η μπεμπα καρφωθηκε πανω της
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#657143 Λεγαμε <οδηγοι σμαρτ αυτη η μαστιγα> και τωρα μπαινει και η bmw στην εξισωση...Πολλα παραδειγματα τον τελευταιο καιρο...
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#657145
Geo f1 έγραψε:Λεγαμε <οδηγοι σμαρτ αυτη η μαστιγα> και τωρα μπαινει και η bmw στην εξισωση...Πολλα παραδειγματα τον τελευταιο καιρο...

Η περιοχη το έχει με τα καγκουραμαξα που είναι όλα μη συντηρημένα και οδηγούνται τουλαχιστον επικίνδυνα. Πεθαναν τα LADA 2105 και πηραν bmw των '90s
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#657166 2 μήνες που δουλεύω εκεί, Θέλει πολλή προσοχή, γενικά η περιοχή....
Λίγο το νταλικομαζωμα, λίγο οι Ρομά, λίγο οι over 3,5 παραβάσεις Κοκκίνου που θα μετρήσω, ανά ημέρα, ε κάνουν ένα εκρηκτικό κοκτέιλ.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#658247 Καραμπόλα με 3-4 αυτοκίνητα σήμερα στην Εγνατία περίπου 13 :lipsealed: χιλιόμετρα έξω από την Αλεξ/πολη. Όταν πέρασα ασθενοφόρο και αστυνομία δεν είχαν έρθει ακόμη. Ένα Lanos διαλυμένο από μέση και πίσω , όλοι έξω από τα αυτοκίνητα, δε φαινόταν κάποιος τραυματισμένος με αίματα πάντως.
Ήταν σε επικίνδυνο σημείο χωρίς ορατότητα μετά από στροφή των 140 χλμ/ώρα και πηγαίναμε μαζί κονβόη 5-6 αυτοκίνητα πλακωμένοι 140-150 στις γρήγορες στροφές. Ευτυχώς όλοι εμείς με καλά αντανακλαστικά και φρένα. δεν πέσαμε επάνω τους. ήταν αυτοκίνητα και άνθρωποι χύμα πάνω στην άσφαλτο. περνούσες κάνοντας ζικ-ζακ.
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#658264 Η σφικτή ανάρτηση του yaris ( που την κατηγορείς :lol: ) και τα άριστα φρένα του , τα έβγαλε τα λεφτά του παραπονιάρη , άκου 140 στην στροφή ...καλά το πας δεν θα μπουκωνει το dpf έτσι σφαίρα θέλουν να τα πηγαίνεις :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#658279
mousatos έγραψε:Ήταν σε επικίνδυνο σημείο χωρίς ορατότητα μετά από στροφή των 140 χλμ/ώρα και πηγαίναμε μαζί κονβόη 5-6 αυτοκίνητα πλακωμένοι 140-150 στις γρήγορες στροφές.


Και αυτοι ετσι πηγαινανε


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#658313 ευτυχώς για εμάς αλλά και για εκείνους, έτυχε να έχουμε σε εκείνο το σημείο ικανές αποστάσεις ασφαλείας μεταξύ μας . εγώ ήμουν 3ος και πλησίαζα να προσπεράσω τον 2ο έχοντας απομακρυνθεί αρκετά από τους 2-3 πίσω μου.

mousatos έγραψε:χαΛΛΛαρά πήγαινα :shifty: , τόσο τις έπαιρνα και με το Ματίζ .

Αλλά τα λάστιχα δεν έβγαζαν πάνω από 30,000 χλμ. :lipsealed: , τα έλιωνα. Μπορούσα και στα 20 να τα λιώσω αν έκανα τη συγκεκριμένη διαδρμή πιο συχνά με τέτοιο ρυθμό.