Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#426986
Dimitris_P έγραψε:...Αν δηλαδή είχα πάρει το αυτοκίνητο από την Κομοτηνή θα έτρεχα στο αρμόδιο υπουργείο συγκοινωνιών μακεδονίας-θράκης ; :slap:


ΟΟοοοχι! :s_no

Στην Κομοτηνή υπάρχει Διεύθυνση Συγκοινωνιών, δεν θα χρειαζόταν να έρθεις στην Θεσσαλονίκη... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#427154 Αν ήθελαν τι θα έκαναν;

Η κοπέλα πάντως στα διπλώματα και ευγενικότατη και εξυπηρετικότατη, σαν τη μικρή αθώα μύγα που έπεσε κατά λάθος στο σάπιο γάλα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#427240 Και τι θα έπρεπε να κάνω για να μ'εξυπηρετήσουν; Να βρω γνωστό; Δεν έχω. Να τους κλαφτώ; Μπα.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#427712
Dimitris_P έγραψε:Πήγα στο υπουργείο στη Θεομήτορος (όπου ανήκω τυπικά) ν'αντικαταστήσω το Α4 με την κανονική πράσινη άδεια και μου λένε ότι δεν γίνεται γιατί η άδεια έχει εκδοθεί από τον δυτικό τομέα και πρέπει να πάω εκεί :dizzy: Αν δηλαδή είχα πάρει το αυτοκίνητο από την Κομοτηνή θα έτρεχα στο αρμόδιο υπουργείο συγκοινωνιών μακεδονίας-θράκης ; :slap:


Κατ'αρχάς καλοτάξιδο το Α4! :ninja:

Νομίζω ότι θέλεις γνωστό, γίνε και εσύ βρε λίγο πιο κοινωνικός στις επαφές σου με το Δημόσιο. Με τη μουντρουχιά του Ρετιρέ αν πάτε όλοι, πώς θα κάνετε δουλειά...
Άβαταρ μέλους
By alexm
#427720 Έχω πετύχει παλικάρι στο συγκοινωνιών στη Δυτική Θεσσαλονίκη να έχει έρθει από Αθήνα για οριστική διαγραφή ενός smart το οποίο είχε φάκελο Θεσσαλονίκη λόγω ότι προήλθε από Οδδυ.
Εννοείται ότι κανείς στην Αθήνα δεν μπόρεσε να τον βοηθήσει.


.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#427905 Οταν λεμε Υπουργειο συγκοινωνιων: εννοουμε το πιο διεφθαρμενο υπουργειο της χωρας και το πλεον ανοργανωτο, με τους υπαλληλους του να εχουν το χερι απλωμενο για το οτιδηποτε, και σιγουρα τωρα αντιδρουν στην μηχανοργανωση του για να εχουν να τσιμπολογανε.... οσο το θυμαμαι, εδω και 45 χρονια τα ιδια και τα ιδια με τα χαρτια....