Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By manosky
#413425 Κρίμα για τον Ed.

Αυτόν:
Εικόνα

τον έχει δει κανείς; Μπορεί να έχει ποσταριστεί ξανά, εμφανίστηκε στο supercar megabuild...

Ό,τι πιο τραγικό, λεφτάς Άγγλος με καγκούρικο γούστο.
Άβαταρ μέλους
By manosky
#436788 The Cars That Made America

“The Cars That Made America” – a three consecutive night, six-hour special event presented and executive produced by Dale Earnhardt Jr. premieres Sunday, August 13 at 8PM ET/PT and concludes on Tuesday, August 15 at 8PM ET/PT. The special uncovers the stories of the visionaries who built America’s vehicle landscape and chronicles the epic journey of how the biggest names of the automobile industry became the legendary household brands that car enthusiasts have grown to love. Through gritty, character-driven reenactments and never-before-seen archival footage, the special showcases the career trajectories of seven iconic and revolutionary figures: Henry Ford, Walter Chrysler, the Dodge Brothers, William Durant, Lee Iacocca and John Delorean.


Στο History Channel της Nova.
Καλό.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#462646 Ωραίο αυτό το άσπρο το ηλεκτρικό... Γουστάρω έλλειψη θορύβου και τρελλά γκάζια
Κρίμα που το διέλυσε ο κοντός
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#465974
KiloMeater έγραψε:Ωραίο αυτό το άσπρο το ηλεκτρικό... Γουστάρω έλλειψη θορύβου και τρελλά γκάζια
Κρίμα που το διέλυσε ο κοντός


Απ ολα τα βιντεακια που εχουν κυκλοφορησει, δεν εχω καταλαβει ακομα ΓΙΑΤΙ, μετα τον τερματισμο ΔΕΝ εκοψε ο Χαμστερ...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#465980 έχει τη χάρη του το ηλεκτρικό γκάζι

Εδώ τη βρίσκω με το jungheinrich σε 20m² της αποθήκης μας, πλάκα κάνεις; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#475975 The Grand Tour

Ολα τα λεφτα το αφιερωμα του Clarkson στη Lancia 037
:metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#475976
Wagner669 έγραψε:The Grand Tour

Ολα τα λεφτα το αφιερωμα του Clarkson στη Lancia 037
:metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Και ότι το τελείωσα και σκεφτόμουν ακριβώς αυτό! Επιπλέον, πόσο ιδιαίτερη περίπτωση είναι ο Ρερλ, βέβαια αν δεν είχε ήδη 2 πρωταθλήματα δεν νομίζω να ήταν τόσο μπλαζέ σε σχέση με το πρωτάθλημα...

< >
Άβαταρ μέλους
By citastak
#476885 Πάντως και εμένα μου φαίνεται πολύ πιο ανεβασμένο το επίπεδο σε σχέση με τον 1ο κύκλο.
Πλέον είναι πολύ κοντά (ίσως και καλύτερα) με το παλιό καλό top gear.
Βαριέμαι λίγο το celebrity session και θα' θελα να ξαναυπήρχε ο "...some say...." Στιγκ.