Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#359471
Chris έγραψε:Εχει καταλαβει κανεις πως θα πανε οι σεζον? Ειχα ακουσει καπου πως εχουν υπογραψει για 36 επεισοδια, 12x3 σεζον, τωρα στη wikipedia βλεπω πως θα βγει και 13ο αυτη την Πεμπτη :hmmm:

Δώδεκα εβδομάδες θα διαρκεί η κάθε σεζόν, οπότε με το διπλό επεισόδιο των Χριστουγέννων (1ο μέρος την Παρασκευή, 2ο το Σάββατο) πάμε στα 13 επεισόδια :s_wink
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#360821 Τέλος η σεζόν... Είχε τα πάνω και κάτω της (αναμενόμενο με βάση τις αρκετές αλλαγές σε σχέση με την εποχή που έκαναν το Top Gear), όμως διασκέδασα αρκετά. Τώρα μπαίνουμε πάλι στην αναμονή :sorry:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#373299
melos86 έγραψε:Top Gear ειδε κανεις??


This guy....
Εικόνα

HAS LEFT THE BUILDING
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

κατα τα αλλα, φανικε αρκετο καλο
Άβαταρ μέλους
By melos86
#373450 Και εγω χθες το ειδα! Πολυ ευχαριστα γενικα... Οσο δυσκολευομουν περσυ με τον κοκκινοτριχη τοσο γουσταρα τον Harris!
Λυνεται λιγο και ο ΛεΜπλανκ οποτε θαμπς απ!!
Επισης θα εχουν ενδιαφερον και οι γυροι με το GT86...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#373456 Μου θυμισε πολυ παλαιοτερες ομορφες σεζον του τοπ γκιαρ. Εκει κοντα 2005 20007. Αδημονω για τα επομενα.

Ώρα να αναθεωρησουν τον αμερικανο οδηγό του grand tour και το celeb br. Crash
Άβαταρ μέλους
By elteo
#375498 Πολύ καλό και το 2ο επεισόδιο. Νομίζω αυτή η τριάδα παρουσιαστών δένει πολύ ωραία. Ο C.H. είναι πολύ καλή προσθήκη. :metalo: Για μένα με διαφορά καλύτερο φέτος το TG έναντι του άγευστου ΤGT.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#375510
elteo έγραψε:Πολύ καλό και το 2ο επεισόδιο. Νομίζω αυτή η τριάδα παρουσιαστών δένει πολύ ωραία. Ο C.H. είναι πολύ καλή προσθήκη. :metalo: Για μένα με διαφορά καλύτερο φέτος το TG έναντι του άγευστου ΤGT.

Συμφωνω και εγω! Πολυ καλη ισοροπια αναμεσα σε χαβαλε και αυτοκινηση... (κατι στο οποιο νομιζω το Grand Tour ξεφυγε)
Μακαρι να συνεχισουν με τον ιδιο ρυθμο!

Bonus και η εκπομπη Extra Gear που πανε λιγο πισω απο τις καμερες και δειχνουν πολυ ενδιαφεροντα πραγματα τοσο στο πως γυριζονται οι σκηνες οσο και οι εντυπωσεις των παρουσιαστων!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377690 Το τεστ της Αστον-Μερκ στο 3ο επεισόδιο.... :lipsealed: ...θεατρικά υπέροχο! :metalo:

Γενικά δένουν πολύ ωραία Χάρις και Λεμπλανκ. :thumbsup: