Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#934 Ξεκίνησε και η νέα σεζον του Wheeler Dealers αλλά ακόμα rip δεν έχουμε δει. :s_sad
Άβαταρ μέλους
By Chris
#1407 top gear season 22 έχει ακουστεί τπτ? Επίσης, ξεκίνησε η 5η του fastnloud αν υπαρχει κανένας άλλος φαν εδώ μέσα. Ξεκίνησαν ένα camaro ss 68' :inlove: αλλά είναι to be continued
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#1456 Παρακολουθώ κανονικά Fast 'n Loud αλλά κουράζει πλεον. Δεν έχει καμία σχέση με τις πρώτες σεζον ειδικά στο παλιό κτήριο.
Θυμίζει πιο πολύ reality για τον RR.

Αυτα τα 2 parts episodes --> :s_mad
Άβαταρ μέλους
By Mad_Max_Geo
#1463 Αληθεια ρε παιδια σας αρεσει το fast n loud? Εμενα προσωπικα μου τη δινει αφανταστα, επειδη δειχνει lifestyle και τι χρημα βγαζει ο τυπος με το τριγωνικο μουσακι. :s_no
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#1472
Chris έγραψε:αν έκαναν όμως ένα reality για τον kaufmann :yahoo:

Παληκάρι ο Ααρον! Εκεινο το falcon που έφτιαξε για πάρτη του! :s_roses
Άβαταρ μέλους
By elteo
#1565 Μια χαρά είναι το Fast n Loud. Είναι κάτι διαφορετικό. Λίγο hot-rod λίγο χαβαλέ. Εχει το δικό του κοινό.

Το WD φέτος «θα ξεκινήσει και για εμάς»;
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#2073 ΕΕΕΕ και το Motor Trend παιδιά να βλέπουμε κανα αμερικάνικο V8 :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#2365
Chris έγραψε:top gear season 22 έχει ακουστεί τπτ? Επίσης, ξεκίνησε η 5η του fastnloud αν υπαρχει κανένας άλλος φαν εδώ μέσα. Ξεκίνησαν ένα camaro ss 68' :inlove: αλλά είναι to be continued

Είχα διαβάσει εδώ και καιρό πως το πιο πιθανό είναι να ξεκινήσουν τον Δεκέμβριο και τώρα που το καλοκαίρι πέρασε φαίνεται όλο και πιο πιθανό.. :s_sad
Άβαταρ μέλους
By elteo
#2367 Eχει κανείς ριπ από wheeler dealers ? (θα ξεγεννήσω) Τι διάολο με τόσο κοινό εκεί έξω ούτε 1...1...1 ριπ ??
Άβαταρ μέλους
By mirage
#2597 Εγώ δεν έχω αλλά ως ΚαΝγκουρας μου αρέσει αυτή η σειρά.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#2604 Ναι καλό και αυτό. Η νέα σειρά τους lend us a ride όμως είναι βαρετή.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#2654 MCM απόλυτο ρισπέκτ. Το gramps build νομίζω ήταν από τα καλύτερα τους. Τόση πληροφορία μαζεμένη!

Το lend us a ride δεν τους βγηκε στο σκηνοθετικό και στα φτιαχτα κομμάτια. Αξίζει για τις εικόνες-τοπία. :s_cool