Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#800544 Από όλα τα παραπάνω, εγώ διάλεγα οποιασδήποτε ώρα την Θεά (DS). Για όσους δεν το ξέρουν, στα Γαλλικά déesse=Θεά και η προφορά είναι ομόηχη με την προφορά του DS στα Γαλλικά πάλι.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#800546
Anonymous Founder έγραψε:Από όλα τα παραπάνω, εγώ διάλεγα οποιασδήποτε ώρα την Θεά (DS). Για όσους δεν το ξέρουν, στα Γαλλικά déesse=Θεά και η προφορά είναι ομόηχη με την προφορά του DS στα Γαλλικά πάλι.
+1
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#800549
224v έγραψε:
George_Prix έγραψε:Ονειρικο, μεχρι να κανεις καμια μετωπικη με κανενα Τζιπ σαν αυτο της φωτο καλη ωρα. Καπου εκει σταματαει το ονειρο.

Για καμια πιστα, ναι με τα μπουνια. Για το δρομο με τοσους ασχετους αναμεσα μας, δεν το λιμπιζομαι καθολου!


όταν το έχεις,τους έχεις όλους πίσω σου και δεν μπορούν να σε ακουμπήσουν!!! για τους απέναντι ανάβεις προβολείς, και κάνουν στην άκρη από πολύ μακρυά!!!

.


Αυτοκίνητο που χρειάζεσαι κράνος, για μένα δεν είναι αυτοκίνητο. Αν ήθελα να έχω ακάλυπτο κεφάλι, θα έπαιρνα μοτοσυκλέτα και μια ασφάλεια ζωής...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800552
Νίκος Παππάς έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Από όλα τα παραπάνω, εγώ διάλεγα οποιασδήποτε ώρα την Θεά (DS). Για όσους δεν το ξέρουν, στα Γαλλικά déesse=Θεά και η προφορά είναι ομόηχη με την προφορά του DS στα Γαλλικά πάλι.
+1


Εχε χαρη πουναι ταγιαννιου σημερα :x
Άβαταρ μέλους
By skous
#800618
224v έγραψε:τόσα χρόνια 50!!!, δεν μου έτυχε αυτό που λες, ειδικά δε εάν ο ήχος του μοτέρ μπουμπουνιζει, και έχω κάνει απειρα χλμ σε χώρες με αστεία οδηγική παιδεία... εσένα πόσες φορές σου έτυχε???

.
2 σε φαναρι :)


< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#800669
skous έγραψε:
2 σε φαναρι :)
< >


ούτε εν κινήσει, αλλά ούτε και σταματημένο!!! σε φανάρια, τσεκάρω τους διπλανους τι σόι οδηγοί είναι, από το πώς κρατάει το τιμόνι, ειδικά γυναίκα, και με τσίμπημα της κορνας τους ξυπνάω!!!


.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#800762 .ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#800767 1954, να ένας τρόπος να έχεις ευκολία πρόσβασης στο μοτέρ των 400 αλόγων V8 και 1050 κιλά βάρος, χωρις πόρτες!!!!ΕικόναΕικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#800785 Πέτυχα αυτόν τον δύσμοιρο εχτές βράδυ, όλα θολωμένα μέσα χωρίς θέρμανση και κλιματισμό.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#800787 Αυτό ειναι καλοκαιρινό όχημα!!! ας πρόσεχε!!!!

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#800788 Καλοκαιρινό στην Ελλάδα; Με τίποτε, χωρίς A/C , με γυάλινη οροφή και παράθυρα μινιατούρες.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#800795 Μάλλον ανοιξιάτικο, φθινωπορινο τότε
Άβαταρ μέλους
By 224v
#801328 σήμερα στη βόλτα, όμορφο είναι σε ζωντανή οψηΕικόνα

.