Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#547209 Ειδα σημερα πανω σε νταλικα ενα peugeot 508. Πααααααααρα πολυ ωραιο!!!!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#547211 Πράγματι, πολύ ωραίο.

< >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#547218
Zorz έγραψε:Εικόνα

Ενδιαφέρουσα εμφάνιση, ειδικά αν αναλογιστείς ότι από κάτω είναι το άχρωμο i30. Αυτό το κωλαράκι είναι 100% εμπνευσμένο από τη Laguna Coupe

Εικόνα

(συγκλονιστικό κομψοτέχνημα παρεμπιπτόντως :inlove: , ακόμα και τώρα που είναι ανάμεσα μας εδώ και σχεδόν μια 10ετία), με τη σειρά της εμφανώς 'όταν μεγαλώσω θα γίνω Aston Martin'.
Το i30 fastback έχει το βραβείο "δεν μου φτάνουν τα λεφτά για cla".

< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#547242 Από τα πιο όμορφα μικρομεσαια για όσους έχουν το σύνδρομο "κούρσας" και ομορφότερο από το αδιάφορο hatchback.
Μ' αρέσει πολύ το 140αρι με τον φορτωμένο εξοπλισμό αλλά τα 23000€ περίπου τα βρίσκω πολλά για ένα Hyundai που εξ' ονόματος και μόνο θεωρώ ότι το παντρεύεσαι ή το σκοτώνεις.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#547245
cosneo έγραψε:Από τα πιο όμορφα μικρομεσαια για όσους έχουν το σύνδρομο "κούρσας" και ομορφότερο από το αδιάφορο hatchback.
Μ' αρέσει πολύ το 140αρι με τον φορτωμένο εξοπλισμό αλλά τα 23000€ περίπου τα βρίσκω πολλά για ένα Hyundai που εξ' ονόματος και μόνο θεωρώ ότι το παντρεύεσαι ή το σκοτώνεις.
20.290 έχει το χειροκίνητο distinctive με τα 140. Και γιατί το παντρευεσαι? Μια χαρά εγγύηση έχει, καλή φήμη για την αξιοπιστία τους έχουν, δεν βλέπω γιατί δεν θα μπορούσε να πουληθεί ικανοποιητικά μετά από 4 χρόνια πχ.

< >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#547258 Μόνο σε εμένα αρέσει περισσότερο το hatchback από αυτό με το παράταιρο πίσω μέρος;;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#547263
Andreasdik έγραψε:Μόνο σε εμένα αρέσει περισσότερο το hatchback από αυτό με το παράταιρο πίσω μέρος;;


Όχι. Αν μπορούσα να βρω μια Ε90 SW στα λεφτά που έδινα όταν πήρα την μπεμπέκα, δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω σεντάν. ΟΚ, τη δικιά μου τη θεωρώ κούκλα, αλλά γενικά προτιμώ πέμπτη πόρτα ΚΑΙ για αισθητικούς λόγους.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#547270 Και το fastback 5θυρο είναι αλλά τύπου Octavia. Την πρακτικοτητα του τουλάχιστον την έχει.
Εικόνα
Το hatchback άσχημο δεν είναι αλλά το βρίσκω ατολμο σχεδιαστικά.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#547283 Δεν τους παίρνει να τολμήσουν. Όπως σε όλο τον ανταγωνισμό βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#547321
cosneo έγραψε:Και το fastback 5θυρο είναι αλλά τύπου Octavia. Την πρακτικοτητα του τουλάχιστον την έχει.


Μέχρι να χρειαστείς να κουβαλήσεις κάτι ογκώδες και δεν μπορεί να κλείσει η πόρτα... :rtfm: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#547379 Αγαπηενο και ένα σίγουρα μελλοντικό κλασικό αμαξάκι.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#547386 Και στην Θεσσαλονίκη κυκλοφορούσαν ορισμένα. Ξεχωριστή επιλογή ομολογουμένως.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#547393 Κ το γαμηδι πηγαινε κ σφαιρα λογω χαμηλου βαρους