Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#608453 Carspotting το Tipo SW?
Σε ταξί, leasing και νοικιαρικο πρέπει να είναι και το πιο πολυπουλημένο SW της ελληνικής αγοράς.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608457 Το έβαλα στο Carspotting. Όχι στο σπάνια πουλιά. Μπερδεύτηκες μάλλον.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#608471 Μετά τις τελευταίες φωτό του Ελτεου, το διεστραμμένο μου μυαλό σκέφτηκε Fiat Tipo Crosswagon.



< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#608477
elteo έγραψε:Το έβαλα στο Carspotting. Όχι στο σπάνια πουλιά. Μπερδεύτηκες μάλλον.
Ούτε εγώ μίλησα για περιορισμένη παραγωγή.
Εδώ πάνω κυκλοφορουν πολλά. Ιδίως το καλοκαίρι στην Χαλκιδική σε νοικιαρικα και σαν sedan και σαν SW πρέπει να ήταν όσα και τα Yaris και Corsa.
Όμως αν σε εντυπωσιάζει το Tipo, εμένα με περισσεύει. Μια χαρά αμαξάκι είναι.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608479 Εδώ κάτω δεν έχω δει ούτε ένα. Ήταν το πρώτο που έβλεπα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#608490 :lol:
Έλα ρε συ ελτέε, μπόλικα κυκλοφορούν καιρό τώρα. :)
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608492 Τι να πω. Εγώ δεν έχω δει. :(

Και τζιμνι κυκλοφορούν πολλά αλλά ο κοσνεο ποσταρε εδώ μέσα τέτοιο.

Carspotting λέγεται ξαναλέω όχι ΣΠΑΝΙΑ ΠΟΥΛΙΑ.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#608499 Ναι αλλά το jimny έχει και ένα ενδιαφέρον, μια πιο ιδιαίτερη κατασκευή καλύτερα καθώς έχει έναν συγκεκριμένο προσανατολισμό. Nα πω την αλήθεια station tipo κι εγώ δεν έχω δει ή μπορεί να είδα και να μην το δωσα καν σημασία. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#608501
panos2171 έγραψε: Nα πω την αλήθεια station tipo κι εγώ δεν έχω δει ή μπορεί να είδα και να μην το δωσα καν σημασία. :lol:


σε τουριστικες περιοχες θα δεις πολλα λογω νοικιαρικων.Κρητη πχ εχει παρα πολλα.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#608844 Αισθητή η απουσία τζαμαρίας για το μηχανοστασιο στην Spyder. Έστω ένα παραθυράκι...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#608859
224v έγραψε:Μολις τωρα...


+ Chevy Trailblazer, Land Cruiser 90 από πίσω. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608860 Το Chevy είναι για το Australia Uber alles.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#608862
Zorz έγραψε:
224v έγραψε:Μολις τωρα...


+ Chevy Trailblazer, Land Cruiser 90 από πίσω. :metalo:
Αμα ειναι να εχεις κατι τετοιο τοτε το Patrol V8. Το βλεπω καθε μερα και νοσταλγω το 76 που ειχα το ξεσκεπαστο τοτε 6κυλινδρο στην οδοποια που εκανα στη Σ. Αραβια, 4 ταχυτητες 4κινητο αργο γρηγορο κλπ. Βεβαια και ενα Suburban για να πηγαινουμε για καφεδακι κατω απο τους Φοινικες για ξαπλα σε αχυρενια μαξιλαρια ηταν επισης πρακτικο!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#608875 Αν ειναι απο ελλαδα η φωτο, μηπως παει και στις παραβασεις; Η κιτρινη διαγραμμιση μου μοιαζει homemade. Επισης, μπορεις να παρεις αδεια παρκαρισματος για γερμανικες πινακιδες;


< >