Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553216 Μ' άρεσε πολύ στην εποχή του. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#553229
cosneo έγραψε:Μ' άρεσε πολύ στην εποχή του. Εικόνα
Σοβαρή μαούνα!!!

Θυμάμαι οι κριτικές από τον τύπο δεν ήταν καί οι καλύτερες....

< TAB 2 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#553262
Dimsabas έγραψε:Δείτε τα λίγο στο καρ. Τα ζητάνε χρυσάφι.


Ο καθένας ζητάει ότι θέλει, το θέμα είναι τι παίρνει... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553264
edmond έγραψε:Scorpio? :hmmm:


Ναι.

markvag έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Δείτε τα λίγο στο καρ. Τα ζητάνε χρυσάφι.


Ο καθένας ζητάει ότι θέλει, το θέμα είναι τι παίρνει...


Αυτό!
Άβαταρ μέλους
By edmond
#553276 Υποθέτοντας βέβαια πως τα έχουν τίποτα μπαρμπάδες ξέρωγω που τα έχουν πρώτο χέρι και ακόμα νομίζουν πως είναι καινούργια.
Btw εγκρίνω και μαούνες τύπου omega.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553277 Απ' ότι θυμάμαι το πρώτο το 5θυρο δεν ερχόταν στην Ελλάδα. Αντίθετα με το 5θυρο Sierra που τα πήγαινε πολύ καλά. Μόνο με γερμανικές πινακίδες το έβλεπα.
Το επόμενο που ήταν η 4θυρη του έκδοση ερχόταν. Αρκετά ακριβό και το 4θυρο τότε Sierra που του έμοιαζε πολύ πουλούσε επίσης καλύτερα. Το επόμενο και τελευταίο Scorpio με τα λεπτά πίσω φώτα το θυμάμαι σε υπερυψωμενη βάση σε αντιπροσωπία στην Αθήνα αλλά... με μένα μόνο να μου αρέσει... δεν το είδα ποτέ στον δρόμο.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#553302
cosneo έγραψε:Απ' ότι θυμάμαι το πρώτο το 5θυρο δεν ερχόταν στην Ελλάδα. Αντίθετα με το 5θυρο Sierra που τα πήγαινε πολύ καλά. Μόνο με γερμανικές πινακίδες το έβλεπα.
Το επόμενο που ήταν η 4θυρη του έκδοση ερχόταν. Αρκετά ακριβό και το 4θυρο τότε Sierra που του έμοιαζε πολύ πουλούσε επίσης καλύτερα. Το επόμενο και τελευταίο Scorpio με τα λεπτά πίσω φώτα το θυμάμαι σε υπερυψωμενη βάση σε αντιπροσωπία στην Αθήνα αλλά... με μένα μόνο να μου αρέσει... δεν το είδα ποτέ στον δρόμο.
Και σκεφτόμουν να σε ρωτήσω τη γνώμη έχεις για το τελευταίο Σκορπιο αλλά δεν το έκανα γιατί κάτι μου έλεγε ότι ξέρω ήδη την απάντηση...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#553327
cosneo έγραψε:Απ' ότι θυμάμαι το πρώτο το 5θυρο δεν ερχόταν στην Ελλάδα. Αντίθετα με το 5θυρο Sierra που τα πήγαινε πολύ καλά. Μόνο με γερμανικές πινακίδες το έβλεπα.
Το επόμενο που ήταν η 4θυρη του έκδοση ερχόταν. Αρκετά ακριβό και το 4θυρο τότε Sierra που του έμοιαζε πολύ πουλούσε επίσης καλύτερα. Το επόμενο και τελευταίο Scorpio με τα λεπτά πίσω φώτα το θυμάμαι σε υπερυψωμενη βάση σε αντιπροσωπία στην Αθήνα αλλά... με μένα μόνο να μου αρέσει... δεν το είδα ποτέ στον δρόμο.



Aν μιλάμε γι αυτό βλέπω ένα που και που. Η αλήθεια είναι πως όποτε το βλέπω και συγκεκριμένα το ινοξ πάνω από τα φώτα πάντα σκέφτομαι πως αυτό το σημείο μάλλον θα άρεσε στον cosneo, που να φανταστώ ότι θα του άρεσε όλο το αυτοκίνητο... :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rafi
#553335 Αυτο το τελευταιο scorpio πολυ μου αρεσε οταν ημουν δημοτικο. Μου θυμιζε αμερικανικο ford taurus (τοτε δεν ηξερα την ονομασια) που ηταν κλασικο στις αμερικανικες ταινιες. Απο οτι ειχα καταλαβει δεν πρεπει να ερχοταν Ελλαδα αλλα εβλεπα πολλα κυριως με γερμανικες πινακιδες τοσο Ελλαδα οσο και Ευρωπη.

.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#553338
edmond έγραψε:Btw εγκρίνω και μαούνες τύπου omega.


Κι εγώ! Τελείως άθλια και γι' αυτό μ' αρέσουν! :yahoo: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#553343 Και πιαωκινητα.