Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#696675 Αυτό είναι το υβριδικό. Αλήθεια δεν ξέρω. Πιθανόν ναι γιατί το εν λόγω έχει πολλά οφέλη λόγω του 1.4 κινητήρα.
Από την άλλη δεν ξέρω αν μου κάνει αμάξι με τόσο μικρό χώρο αποσκευών.
Το Formentor καψουρεύομαι σίγουρα. Αυτό θέλει σκέψη. Μιλάμε για 40Κ πια. Όχι 30 που κάνει αυτό που οδήγησα.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#696679 Το λεον ειναι; Πολυ ψηλα δεν καθεται;

Και μιας και το θυμηθηκα, ρε σεις τι εχει παθει η amg; Ειδα ενα Α κλας προσφατα και γελαγα μονος μου. Οι 25αρες ζαντες το σηκωνουν στο θεο, μια αεροτομη που δε θα βαζε ο χειροτερος καγκουρας, διχρωμια, και ολα αυτα σε πενταπορτο χατσμπακ. Αστειο θεαμα. Και που να πιασω και το εσωτερικο με τους μπλε φωτισμους και τις γυαλιστερες επιφανειες. Μετα γκουγκλαρω clk black series πχ και θλιβομαι, πως γινεται ξεκινωντας απο εκει να κατεληξαν σε νταεγου λανος ρομα εντισιον :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#696683 Ίσως φταίει η γωνία λήψης, αλλά πράγματι φαίνεται πολύ ψηλό για sport έκδοση του Leon!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#696687
Chris έγραψε:Και μιας και το θυμηθηκα, ρε σεις τι εχει παθει η amg; Ειδα ενα Α κλας προσφατα και γελαγα μονος μου. Οι 25αρες ζαντες το σηκωνουν στο θεο, μια αεροτομη που δε θα βαζε ο χειροτερος καγκουρας, διχρωμια, και ολα αυτα σε πενταπορτο χατσμπακ. Αστειο θεαμα. Και που να πιασω και το εσωτερικο με τους μπλε φωτισμους και τις γυαλιστερες επιφανειες.

Όντως, το βλέπω συχνά, τρελή καγκουριά :thumbsdown: .
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#696790
edmond έγραψε:Εικόνα
Μπούσε λέγε ρε μλκ έμπαινες;
Αν δεν το θέλει ο μπουσσο το παίρνω εγώ!!


< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#697378 Carspotting "η χαρά του dimsabas" αυτές τις μέρες. Ηλεκτρικό καινούριο 500 και EQC:

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#697384 Είχα δει και Model S πριν λίγο καιρό, αλλά δεν πρόλαβα να το βγάλω φωτογραφία για να χαρείς. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#697452
Dimsabas έγραψε:Βάλε κι ένα Honda e και κάνα Tesla (ωραίο γκαράζ θα κάνουν αυτά τα δυο) και κλείσαμε.


Ένα Honda πέτυχα κι εγώ προ ημερών αλλά δεν πρόλαβα να βγάλω φωτογραφία. :(
Άβαταρ μέλους
By Chris
#698063 Ωραια το αφησε ο κιμπαρης. Και στο συγκεκριμενο σημειο εινα double kill, καθως εκει πρεπει να βρισκονται οι στενοτερες λωριδες σε ολο το ελληνικο οδικο δικτυο
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#698792 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Η Μ4 που πολλοί τη λένε κάστορα, δείχνει καλύτερη πιστεύω. Την ξαναβάζω για συγκριτικό.

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#698801 Τα Audi μασταγκιζουν αρκετά νομίζω.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#698839 Τι θα προτιμούσατε; Την Cobra ή την Λάμπο τού Κούγια που πλένεται στο βάθος; Εγώ πάντως την μπριζάτη Χ5 45e που βρίσκεται στα δεξιά.Εικόνα