Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#666411 κοιταξτε το μηκος του πισω φτερου.Οσο ενα 106 πεζω πρεπει να ειναι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#666417 Το σηματάκι "Β" στο κέντρο της ζάντας, θα έπρεπε να κάθεται στα ίσια του, όχι;
Btw ποιό μονδέλο είναι αυτό;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#666421 Arnage
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#666453
edmond έγραψε:Το σηματάκι "Β" στο κέντρο της ζάντας, θα έπρεπε να κάθεται στα ίσια του, όχι;
Btw ποιό μονδέλο είναι αυτό;


Η Rolls έχει αυτό το feature, ίσως και η Bentley αλλά κι αυτή στα πιο σύγχρονα μοντέλα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#666455 Απο το 2009 ηταν διαθέσιμο σαν αξεσουάρ για όλες τις Bentley.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#666571
Giuseppe Busso έγραψε:Ωραίο κόκκινο χρώμα

Εικόνα
Αυτή ήταν τελικά

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#666591 Δεν την ανέβαζα νωρίτερα ο χαζός, ώστε να έχω προλάβει να αφήσω κάνα χαρτάκι με αριθμό κινητού και instagram. :lol:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#666754 Εικόνα

Κάτι δεν μου κάθεται καλά περί γνησιότητας αλλά δεν βαριέσαι, ήταν σε άψογη κατάσταση, για το θεαθήναι...


Για το οποίο θεαθήναι λίγο αργότερα η κάτωθι κυρία απλά γάμησε

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#666755
edmond έγραψε:Εικόνα

Κάτι δεν μου κάθεται καλά περί γνησιότητας αλλά δεν βαριέσαι, ήταν σε άψογη κατάσταση, για το θεαθήναι...


καλα κανει και δεν σου καθεται. :lol: τελικο εξατμισης,οχι εντονο φυμε οπως σε ολες τις δελτονες,υψος αναρτησης,οφσετ τροχων.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#666882 Χθες πέρασε από μπροστά μου Ford Edge, ελληνικό. Δεν ήξερα καν ότι υπάρχει, πολύ όμορφο και επιβλητικό και η απορία μου ήταν για ποιο λόγο δεν το βλέπουμε στους δρόμους. Όταν είδα την τιμή του μου λύθηκε η απορία.... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#666883 Νομίζω πάνω από 60Κ παίζει.
Το Σάββατο είδα κάπου στο ύψος του Ρέντη.

Επίσης είδα BMW 840d καινούρια και χάζεψα... Μιλάμε για μια κουκλάρα.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#666884 Tesla Model S με πινακίδες ΔΟΚ και οδηγό κύριο της τρίτης ηλικίας.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#666886
Giuseppe Busso έγραψε:Νομίζω πάνω από 60Κ παίζει.


Σωστά
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#666901 Δύο διαφορετικά Tesla Model X, το ένα με πέρασε στην εθνική στα Κιούρκα, πήγαινε με 160+. Το άλλο σήμερα στην παραλιακή.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#666907
panos2171 έγραψε:Χθες πέρασε από μπροστά μου Ford Edge, ελληνικό. Δεν ήξερα καν ότι υπάρχει, πολύ όμορφο και επιβλητικό και η απορία μου ήταν για ποιο λόγο δεν το βλέπουμε στους δρόμους. Όταν είδα την τιμή του μου λύθηκε η απορία.... :lipsealed:

Έχουν σταματήσει οι πωλήσεις του, ενώ στο Drive αναφέρουν πως δεν πουλήθηκε κανένα στην Ελλάδα το 2018 και 2019.
https://www.drive.gr/news/kosmos/ford-eyropaiko-koytsoyrema-sto-edge

Dimsabas έγραψε:Δύο διαφορετικά Tesla Model X, το ένα με πέρασε στην εθνική στα Κιούρκα, πήγαινε με 160+. Το άλλο σήμερα στην παραλιακή.

Με 160+ μάλλον κάπου κοντά θα πήγαινε :lol:

Εικόνα