Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#626336
edmond έγραψε:Εικόνα

Επαρκέστατο εκτόπισμα, δεν του το' χα.

Είναι όντως ψιλοτεράστια από κοντά.
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#630999 Το ίδιο Fisker Karma που έβαλα στο ποστ 3857 πιο πανω... Βουδαπέστη....

< PAD 4 >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#631499 Γιατί κάποιες πινακίδες της Ουγγαρίας, φαίνονται πιο πράσινες?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#631512
Focusman91 έγραψε:Γιατί κάποιες πινακίδες της Ουγγαρίας, φαίνονται πιο πράσινες?

< Note 8 >


Τις έχουν για να ξεχωρίζουν τα PHEV και BEV.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#633336 Τρελο παρεακι στο Σουνιο.

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#633340 menoumespiti my ass :s_hang
Άβαταρ μέλους
By 224v
#633342 Συγγνώμη αλλά και εγώ πήγα στο Σχινιά σήμερα βόλτα είχε αρκετά αυτοκίνητα αλλά ο κόσμος ήταν αραιός και έτσι δεν είχες κάποιον κοντά σου. Περπάταγαν ανά δυο.. ζευγαράκια.
Έχει απαγορευτεί η κυκλοφορία,??

< Note >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#633345
224v έγραψε:Συγγνώμη αλλά και εγώ πήγα στο Σχινιά σήμερα βόλτα είχε αρκετά αυτοκίνητα αλλά ο κόσμος ήταν αραιός και έτσι δεν είχες κάποιον κοντά σου. Περπάταγαν ανά δυο.. ζευγαράκια.
Έχει απαγορευτεί η κυκλοφορία,??

< Note >
Αγαπητέ συμφορουμιτη αν θυμάμαι καλά λόγω ηλικίας είσαι σε ευπαθη ομαδα.. Έπρεπε δλδ σώνει κ ντε να βγεις βόλτα;
Το να κάτσεις σπίτι σου, να φροντίσεις τον κήπο σου, να καθαρίσεις το καναρίνι σου, να διαβάσεις ένα βιβλίο δεν παίζει;;; Ορισμένοι μάλλον δεν έχετε συνειδητοποιήσει τι συμβαίνει στον κόσμο...
Στα γράφω φιλικά, συγνώμη αν ακούγομαι κάπως απότομος..

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#633354 Σε πληροφορω οτι ο 224 δεν έχει αρρωστήσει ποτέ εδώ και 45 χρόνια. Έχει τα μάτια του ανοικτά, προβλέπει ποιός είναι φορέας ασθένειας και πού δεν πρεπει να ακουμπάει.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#633365
g8777 έγραψε:Σε πληροφορω οτι ο 224 δεν έχει αρρωστήσει ποτέ εδώ και 45 χρόνια. Έχει τα μάτια του ανοικτά, προβλέπει ποιός είναι φορέας ασθένειας και πού δεν πρεπει να ακουμπάει.

Σε καταλαβαινω.
Μεχρι και ο Ρουβικωνας σταματησε την καταληψη. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By 224v
#633403
gianik έγραψε:
224v έγραψε:Συγγνώμη αλλά και εγώ πήγα στο Σχινιά σήμερα βόλτα είχε αρκετά αυτοκίνητα αλλά ο κόσμος ήταν αραιός και έτσι δεν είχες κάποιον κοντά σου. Περπάταγαν ανά δυο.. ζευγαράκια.
Έχει απαγορευτεί η κυκλοφορία,??

< Note >
Αγαπητέ συμφορουμιτη αν θυμάμαι καλά λόγω ηλικίας είσαι σε ευπαθη ομαδα.. Έπρεπε δλδ σώνει κ ντε να βγεις βόλτα;
Το να κάτσεις σπίτι σου, να φροντίσεις τον κήπο σου, να καθαρίσεις το καναρίνι σου, να διαβάσεις ένα βιβλίο δεν παίζει;;; Ορισμένοι μάλλον δεν έχετε συνειδητοποιήσει τι συμβαίνει στον κόσμο...
Στα γράφω φιλικά, συγνώμη αν ακούγομαι κάπως απότομος..

.
Έκανα μια ερώτηση για την απαγόρευση κυκλοφορίας που μάλλον δεν απαγορεύεται, μπαίνω στο αυτοκίνητο πάω βόλτα 100 χλμ και επιστρέφω, τραβάω και καμιά φωτογραφία παραβαίνω κάποια οδηγία του κράτους?.
Πίστεψέ με έχω κυκλοφορήσει συγκριτικά ελάχιστα αυτή τη βδομάδα χωρίς να έρθω σε επαφή εκτός από την οικογένεια μου. Θελω να ζήσω όσο και ο καθένας μας εδώ μέσα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By DAP
#633499 ΝΑΙ Θρ. για μας τα λυκοπουλα υπαρχει απαγορευση κυκλοφοριας .Δεν σου καρφωνουν την πορτα,απλως σου λενε "Τα παπουδια να μεινουν σπιτι". Υπακους και για το δικο σου καλο και των γυρω σου και ολων μας.
Παραδεξου το.Ησουν φαουλ.......

Συγνωμην για το :offtopic: