Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#682270 Busse, είδα ένα σκούρο Stelvio Q4 με δύο μπούκες αριστερά δεξιά, μαύρες ζάντες αλλά δεν τόλμησα να το βγάλω φωτογραφία, γιατί είχε σεκιουριταδες γύρω του και ήταν παρκαρισμένο μπροστά σε ένα φρούριο Ολυμπιακού. Έκανα καλά????

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#682275 Την έχω πετύχει και εγώ στον Πειραιά αλλά δεν πρόλαβα να βγάλω φωτογραφίες.
Γ@μώ τα εργαλεία! LIKE :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#683474 McLaren Senna, δεν εχω δει ποτέ στη ζωή μου,ηλπιζα στο εξωτερικό να δω,ετυχε ομως να πετύχω με Έλληνα κατοχο καπου στη Βούλα, ειλικρινά κομψοτέχνημα οπως και ο ήχος του είναι εξωπραγματικος....Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#683486 Πέρασε ένα Aventador!!!! Σταχτί Μεταλλικό, άνοιξε 1η, 2η, και βγήκαν στα παράθυρα!!! Τρελός ήχος...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#683488 Και μια Urus που πέτυχα πριν λίγες ημέρες πάντως είχε τρελό ήχο, αστραπόβροντα κανονικά :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#683577
Tetix έγραψε:McLaren Senna, δεν εχω δει ποτέ στη ζωή μου,ηλπιζα στο εξωτερικό να δω,ετυχε ομως να πετύχω με Έλληνα κατοχο καπου στη Βούλα, ειλικρινά κομψοτέχνημα οπως και ο ήχος του είναι εξωπραγματικος....Εικόνα

< >


Παραδοθηκε χθες απο την Avis!
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#685693 Εικόνα

Μερακλού η γειτόνισσα !!! :s_thumbsup
Με τα δισκόφρενα πίσω καταλαβαίνω rally ή Gti. Μάλλον κίτρινο το γνήσιο και μετά μπήκε το μαύρο ματ.
Και το wasaki ER6 :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#687752 Εικόνα

Εικόνα



Γράφει στον φακό. Η επιλογή μου θα ήταν σε λευκό χρώμα.