Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#672323 Υπέροχο αμάξι και ποιότητα κατασκευήςΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#672405 ..ΕικόναΕικόνα

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#672451
edmond έγραψε:Τιν' τούτο;; :hmmm:

Ουτε και ξέρω.το πέτυχα στο Τεσκο την ωρα που ξεπάρκαρα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#672454 Mazda MX5 250 GTO replica
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#672940
funkyreverend έγραψε:Με έσκισες τώρα, και εγώ θα έλεγα μια Οκτάβια αλλά ένα Φάμπια. Άρα και με το οικογενειακό μέγεθος μάλλον...
Οχι γιατι θα έλεγες ένα superb

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#672977 Δύο γερμανικά τούμπανα με γερμανικές πινακίδες. Θα προτιμούσα όμως τη μαύρη Taycan που είδα 200 μέτρα πιο πριν.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#672978
bibendum έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Με έσκισες τώρα, και εγώ θα έλεγα μια Οκτάβια αλλά ένα Φάμπια. Άρα και με το οικογενειακό μέγεθος μάλλον...
Οχι γιατι θα έλεγες ένα superb

< >


Σωστός! Να ένα φανταστικό θέμα διατριβής στο Μάρκετινγκ και την Ψυχολογία. :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#672991
bibendum έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Με έσκισες τώρα, και εγώ θα έλεγα μια Οκτάβια αλλά ένα Φάμπια. Άρα και με το οικογενειακό μέγεθος μάλλον...
Οχι γιατι θα έλεγες ένα superb

< >


Αν ήσουν πάντως ταξιτζής θα έλεγες "ένα σούπερ βήτα"
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#673029 Εικόνα

Εικόνα

Γράφει άσχημα :inlove: στο δρόμο λέμε.
Μούρη δεν μπόρεσα να βγάλω αλλά μεγάλος τσαμπουκάς.
Το GR θα τρομάζει...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#673143
Anonymous Founder έγραψε:Το Hybrid είναι το καλύτερο μικρό. Αλλά με καλό εξοπλισμό, θέλεις 20Κ+. Πολλά λεφτά.

Αυτό.
Αν τυχόν ζαχαρώνει κάποιος το ψηφιακό καντράν ας πούμε που φαίνεται σε όλες τις δημοσιογραφικές δοκιμές και θεωρείται πως ανήκει στον βασικό εξοπλισμό, θα εκπλαγεί δυσάρεστα. Θα πρέπει να σκαρφαλώσει στα 20κ+ για να το δει.
Ας μην προτρέχω, νωρίς είναι εξάλλου, δεν βλέπω όμως την εμπορική επιτυχία των προηγούμενων γενεών. Ο πήχης έχει ψηλώσει, τόσο στην ποιότητα όσο και στην τιμή, με την δεύτερη όμως να μην αστειεύεται για τον -οικονομικά- μέσο αγοραστή.